bugün

bugün iki kere başıma gelmiş eylemdir. günümün bok gibi başlamasına sebep olmuştur. nolur nolmaz diyerek duş alınması gerekir.
hamama gidip kırklanmayı gerektirir.
geçen günlerde başıma gelmiş hede.

uyandığımda dudağımda beliren uçuk ise cabasıdır.
Karabasan görmekle eşittir. "Abi böyle üzerime üzerime basıyor kalkmak istiyosun kalkamiyosun" not:Got açık yatmayalım...
O kadar Çok ekranlara Çıkıyor ki olası bir durumdur. BilinÇaltımıza fazlasıyla işlemiş olan birisidir.
Sabaha intiharımla sonuçlanacak olaydır.
Üç gün önce gerçekleştirdiğim eylem. Kabus görüyorum sürekli lanet olsun.
Bende gordum baskakani ruyamda kahrolsun akp dedim bana bir yumruk vurdu ruyamda.
Elinize bir yerden para geçeceğini işaret eder.
büyük bir şereftir. kim ki recep tayyip erdoğan (sav)'ın mübarek suretini rüyasında gördüyse cennetliktir.
Boy abdesti tazelemek icap ettirebilir.
Maalesef geçenlerde yaşadığım durumdur. Birlikte piknik yapıyorduk tövbe bismillah.
yatarken demek fazla yağlı yeyince.
uçuk sebebi.

insanın sevmediği ot burnunun dibinde bitermiş.
Size musallat olmuşlardır haberiniz yoktur.
tranva sebebi .
Bu sabah başıma gelen şey...
Haftaya ilginç bir başlangıç. Demek ki bu hafta atara atar, gidere gider! Komşulara falan girişmek farz oldu, komşularla sıfır sorun önemli.

Rüyayı da anlatayım; tayyip eşi ve 2 kızıyla bana geliyor. Seçim muhabbetleri ve bana evet propogandası yapıyor. beni couchsurfing den bulmuş, reis de couchcuymuş meğer. Eşi ve kızları reeldekinden başka kadınlar. Baya baya da güzeller, tabii o an rüyada bunu anlamadım.Ama beyin iyi ayarlamış, benim eve çirkin kadın giremez kuralı burada da işlemiş, konu tayyip de olsa. Neyse tarih yA 23 nisan ya 19 mayıs böyle bir kutlama yapılacak ev ana baba günü, hooop erdoğan familyası dışında herkes törene gidiyor, neden? Çünkü burası izmir! Ulusal bayramlara saygımız hala var. Tabii tayyip bozuluyor içeri balkona çıkıyor. Evde 5 kişiyiz ve büyük kız başlıyor bana yürümeye.

Haftalar sonra ilk kez klima açık unutup uyumuşum ağzım burnum kuru uyandım. Allah bilir nerelerim açıkta uyumuşum.
Bilinç altıma da saygılar, herşeyi ne güzel de bağlamış... reis rüyama, evime gelmiş h a y ı r lısı bakalım.