bugün

(bkz: tanıdığım çok iyi bir psikolog var)

(bkz: rüyalarda yaşıyor bazı kimseler) hahaha.. D:
Açılmak benim için sorun değil de bu neslin erkekleri bir değişik ya. Mesela arkadaşım tanıdığım olan bir çocuktan hoşlanıyordu ama açılmaya da cesareti yoktu. Sonra hislerini anlattığı bir mektup yazdı ben de götürdüm çocuğa verdim anlattım böyle böyle diye ahahgxsj. Çocuk cevap vermedi üstünden bir sene falan geçti arkadaşım da unutmuştu artık. Bu sene de o çocuk arkadaşımdan hoşlanıyor. Tabii egosunu tatmin edebileceği biri kalmayınca nasıl da tıpış tıpış geliyor. Bu hep böyle ama. Ne zaman unutuyorsun umursamamaya başlıyorsun geri dönüyor.
Neyse işte yani bizim neslin erkekleri genelde hep kız tarafından bekliyor ilk adımı, yoksa prensesleri mi demeliydim hahah.
Okulda her gün gördüğüm ama daha önce hiç dikkatimi çekmeyen birini gördüm rüyamda bir-iki ay önce. Üstelik bir kere de değil birkaç kere girdi rüyalarıma. Tabii artık ben de kimmiş bu diye merak etmeye başladım.
Sonra fark ettim ki o da sürekli benim olduğum taraflara bakıyor. Sürekli karşılaşıyoruz falan. Rüyalarıma girmeden önce de böyleydi ama ben hiç anlamamıştım. Bir süredir habire bakışıyoruz bende de hareketlenmeler olmaya başladı. Umarım platonik değildir, şansımı denemek istiyorum. Öyle olsa da pek umurumda olmaz herhalde. Anlık heyecanları severim eheh.
Aşık olmak değil de Baya bir etkisinde kalmıştım. Uzun boylu, sakallı, gülünce gözleri kısılan, esmer ve kalıplı bir adamdı. Sarılıyordu bana ve hayatımda böyle bir sıcaklık hissetmemiştim. Çok sevgi dolu bakıyordu. Tekrar rüyamda görmek için bile uyuduğum zamanlar olmuştur, tabi görmedim orası ayrı. Yaklaşık 1-2 hafta Leyla gezmiştim. Farklı bir duyguydu.
(bkz: imkansızım)
Bugün başıma gelen olay.
Atom bombası atiliyo uzaylılar dünyaya iniyo Arabamız denize uçuyo uzaylilarla bungee jumping yapıyoruz ama ben de beni bungee jumpinge ikna etmeye çalışan elemana aşık oluyorum.

Etkisinde kaldım tekrar görebilir miyim acaba?
mükemmel görsel ötesi bir olaydır.
bundan belki 10 yıl önce görüp aşık olduğum bir kız vardı rüyamda. siyah dalgalı saçlı beyaz tenli ama mor gözlüydü acayip bir gözdü açık mor renginde ve çok canlıydı. aklımda kalan görsel hala gözümün önünde duruyor şu an.
adını söylemeden gitmişti nedense çiğdem diyesim vardı benimde.
çiğdem diye tanıdığım oldu ama kimse o değildi.
(bkz: jacob s ladder)
Bugun ruyamda basima gelen sey.

Evliymişim hastaymişim ama evli oldugum adam benle o kadar ilgileniyo ki beni guldurup bana hastaligimi bile unutturup benle tipki bir anne gibi ilgileniyo yedirip iciriyo hele o sicacik gülüşü hal ve hateketlerini tipini hayranlikla izliyorum adamin zaten lucid dreaming yasiyorum.

Asik oldum o adama bu aksam yine denk gelirim ruyamda ona insallah.
Unutması daha kolay olandır. Kendimden biliyorum.
yaklaşık 1 hafta etkisinde kalınır ve 1 hafta sonra tekrar eski yaşama dönülür . gayet normaldir .
Şu sıralar içinde bulunduğum durum. Çok yakışıklı ama ya. Halbuki Lucid dreaming yaşıyorum rüyada olduğumun farkındayım da ama çok utanıyorum yüzüne bakamıyorum sürem kısıtlı her an rüyadan uyanabilirim bunu da farkındayım.bana beleş maç bileti verdi maça gidecektik ya.
Sırf bu kişiyi görmek devamını yaşayabilmek için istihare namazına yatar gibi rüyaya yatıyorum.
Bir kez olmuştum çok etkisinde kalınıyor.
iştihare namazı kılıp evleneceğim kişiyi görmüştüm, hala aşığım beklemedeyim.
insanı uyandıktan sonra içten gülümsemeler ve düşüncelere sevk eder.

Hala etkisinden çıkamadım. Nasıl olabilir böyle birşey. Anlatılmıyor resmen kelimelere dökülemiyor. Hayal kursam bu kadar güzel olamazdı belki de.

Rüya da olsa insanı mutlu ediyor. Keşke rüyalar gerçek olsa.
her insanın başına en az bi kere gelir.

işin garibi şudur: rüyada görülen insanlar normal hayatta görülüp yüz hafızasına kazınmış yani bilinçaltımızın bizden habersiz hafızaya almış insanlardır. yani normal hayatta aşık olup da farkında olmama durumumuz olabilir mi acaba?
sinir bozucu bir olaydır.
Bir üst versiyonu rüyada görülen kişiyle evlenmek olan eylemdir.
Beyin daha önce gördüğü yüzü kaydeder. Tek unutmadığı şey yüzlerdir. Görmediğiniz birini görüp aşık olma durumunuz yoktur. Bilinçaltı devreye girer ve o etkilendiğiniz her kimse bu şekilde uyanabilirsiniz.
Eski sevgilime aşık oldum ruyamda, içim dışım özledi hani. Çok geçmedi akşamüstü mesaj yazdı, rüyaya çok kapılmış olmalıyımki attığı her mesaja heyecanlandım. Bu da bi rüyaymış işte mesajlaşma bile çok uzun sürmedi. Bilinçaltı, enerji, özlem, tüm sikimsonikler birleşti bir ilişki etmedi.
ben halen bekliyorum o kızı .
ben aynı kişiyi üst üste neredeyse bir hafta rüyamda gördüm. ben onu rüyamda görmeden de aşıktım rüyamda bir daha aşık oldum.

not:hayır kate upton ve cicciklerini görmedim.başka biriydi o.
bir kere yaşadığım durumdur.

böyle incecik bembeyaz bir kıyafet giyinmişti.

saçları rüzgarda savruluyordu.

kokusu geliyordu uzaklardan.

gittim yanına.

uzandım ona.

yüzünü döndü.

ulan bir baktım zall mış o kız.

hay dedim sizin yapacağınız prodüksiyona.
yokluktur acıdır dramdır Allah düşmanıma vermesindir.
Insan gercek hayatta gormedigi birinin yuzunu goremez mesela gorme engelli insanlar ruyalarinda goruntu goremezler:(( demek ki ruyamizda tanimadigimiz birinin yuzunu goremeyiz ama kendimizi ona yakin hissedebiliriz.
Hiç başıma gelmedi genelde ben hoşlanırım o rüyama girer. Rüyadan bir adım öndeyim söylemesi ayıp.