bugün

ne rüyası kabus .mına koyim dedirtesi korku dolu andır. *
ben : saygı değer valideciğim, gayem zatalinizi taciz etmek degil, efkar-i umumiyede kahvaltı istirham etmektir. Cevabi müspetiniz karn-ı hazalimi tamir-i temin edeceginden desti yemeğinize muhtac olduğumu bildirir hörmetle ellerinizden öperim.

annem : ne diyon be manyak!
ben : (bu kez de magazin programlarının etkisiyle bir yandan kendimi tokatlayıp diğer yandan) ne dedim ben? gitti çantam (şılak şılak - tokat sesi oluyo bu)
annem : bey koş bizim kız gene sapıttı, oğlum kalk şu televizyonu kapa!
hiç ummadığınız anda rüyanıza girer ve uykunuz içine eder. gece dörtte yatmışssınızdır ve sabah dokuz gibi gördüğünüz rüyanızın içinde bir tane bülent ersoy girmiştir. çok azgındır. siz sırtüstü yatıyorsunuzdur, birden o dev insan kostümüyle üzerinize atlıyor, üzerinizde "yes yes ohh yes" diye nidalar atıyor ve şu söz aklınıza geliyor: tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın.** ben de öyle yapıyorum ve sabah sabah tüfek patlıyor uykumun en tatlı yerinde. insan sinir oluyor her ne kadar zevk alsa da. a.k. kendimi gay gibi hissediyorum. psikolojik tedaviye ihtiyacım olabilir.*
kabus adını alır o artık..hele bir de makyajsız gördüyseniz psikolojik tedaviye ihtiyacınız olabilir..

sabah uyanınca da gülme krizine girersiniz..
güne kötü başlama sebeplerinden biri olabilir.
"makbeeeeeeer" diye bağırarak uyanmanıza sebeb olan hadise.
(bkz: kabus)
(bkz: karabasan)
akabinde korkudan bir daha uyuyamayacağınız hadise..
rüyaya girmekle kalsa iyidir.
Kabus olma ihtimali gercekten cok yuksak olmasina ragmen, konser ya da yilbasi eglencesi olarak da gorulebilir.Az da olsa islak ruya olarak gorenlere de rastlanmistir. Ruya ters cikar ya kabus olarak gorulmesi; sonraki gunun guzel gececegi, konser olarak gorulmesi yilbasinda o kadar para dokerek gideceginiz mekanin "hay a.. nerden geldim buraya" dedirttirecegi, islak ruyada gorulmesi ise delalettir ki ... Cok sakat valla.
(bkz: uykusuz geceler)
dört vakte kadar, bir yoldan kesin kes döneceğinize işarettir..
(bkz: ne rüyası bildiğin kabus lan bu)
(bkz: hayırdır inşallah)
suya anlat derdi ninem.. *
çok kötü bir gün geçireceğinizin göstergesi. evden çıkılmaması şiddetle tavsiye edilir. **
sınav haftasında olan bünyenin gerginliğinin rüyalarına yansıması sonucu kabus görmesidir.
kabus görmekle eşdeğer durumdur. uyanıldığında insan kendini öyle rahat hisseder ki günlük dert ve sıkıntılarından eser kalmaz.
rüyayı anında kabusa dönüştürecek olay.
rüyada bülent ersoy ve armağan uzunu uygunsuz halde görmekten daha iyi bi durumdur.
(bkz: allah dusmanımın basına vermesin)
(bkz: kabus görmek)
genelleyerek ortalaması alındığında kabusların kabusudur bu olay. kişi bi cimcik bekler bu rüyayı görürken. ama nafile. gerçi rüyasında bülent ersoy' u gören bir insanın gününün nasıl geçtiğini sormak da cesaret ister biraz. malumunuz, öyle rüyasında bülent ersoy' u görmek her yiğidin harcı değildir. uyandığında bir bardak su verildiğinde birşeyciği kalmaz kişinin. ama ertesi akşam yatağa nasıl girer bilinmez tabi.
uyumadan hemen önce alien vs predotor filmini izlemişseniz kaçınılmaz sonuçtur. internete girip rüya tabiri sitelerine bakmak gereklidir.
freud'a göre bunun anlamı bastırılmış cinsel güdülerinizin dışa vurumudur.
bir de "ay iğrenç" modunda dolaşıyorsunuz
sizi yaramazlar sizii!
en büyük kabuslardandır.
hiç hayra alamet değildir. mümkünse bağırarak uyanılmalıdır.