bugün

göreni korkudan altına kıçırtır.

görsel
görsel
işte bunlar hep kaba eti açıkta yatmaktan oluyor.
güzel sesli bir sanatçıyı rüyada görmektir. evet.
bugün yaşadığım çok saçma, anlam veremediğim olaydır. korkunçtur ve uyandıktan sonra uzun uzun düşündürür.

ne tvde gördüm ne internette karşıma çıktı. anlamadım.
+elf gözlerin neler görüyor legolas?
-görmez olaydım aq
Ne şekilde gördüğünüze bağlı. Rüyada fuckbuddy yapıyorsanız o uykudan uyanmasanızda olur.
Acilen uyandirir.
yakın bir arkadaştan gay ilişki teklifi almaya delalettir.
Görmesek de sadece duysak ne güzel olurdu halbuki.
lucid dreaming yaşayabildiğim için rüyamda görürsem canlı görmüş gibi yaşayacağım durum. Çok feci.
(bkz: Bismillahsiz uyumak)
(bkz: korkunçlu karı)
ak sakallı olarak göreceksek hayırlara vesile olur.
-anne baba yanınız da yatabilirmiyim.
*neden kunta ne oldu?
-karabasan gördüm baba. acayip anlatılması imkansız öcü gib!
açıkta kalmıştır.
kişinin cinsel hayatını sona erdirir, çıplak görülmüş ise intihar sebebidir. yatmadan önce ızgara balık - ayran ikilisi tüketildiğinde görülür.
uyandıktan sonra 3 kere ağza 3 kere burna su verip, vücudunda toplu iğne ucu kadar dahi kuru yer kalmayacak şekilde yıkanmayı, arınmayı gerektiren olay.
kişinin uyandığında evrim teorisine inanması muhtemel bir durumdur.
makyajsız görmekten iyidir dua edin makyaj yapıp girmiş olsun rüyanıza **
http://img245.imageshack....9778/divaninsok124np7.jpg
en büyük kabuslardandır.
hiç hayra alamet değildir. mümkünse bağırarak uyanılmalıdır.
freud'a göre bunun anlamı bastırılmış cinsel güdülerinizin dışa vurumudur.
bir de "ay iğrenç" modunda dolaşıyorsunuz
sizi yaramazlar sizii!
uyumadan hemen önce alien vs predotor filmini izlemişseniz kaçınılmaz sonuçtur. internete girip rüya tabiri sitelerine bakmak gereklidir.
genelleyerek ortalaması alındığında kabusların kabusudur bu olay. kişi bi cimcik bekler bu rüyayı görürken. ama nafile. gerçi rüyasında bülent ersoy' u gören bir insanın gününün nasıl geçtiğini sormak da cesaret ister biraz. malumunuz, öyle rüyasında bülent ersoy' u görmek her yiğidin harcı değildir. uyandığında bir bardak su verildiğinde birşeyciği kalmaz kişinin. ama ertesi akşam yatağa nasıl girer bilinmez tabi.
(bkz: kabus görmek)
güncel Önemli Başlıklar