bugün

herkesin istedigi mevzudur ayni zamanda. cok istersiniz. ruyadir, dustur sizin icin istediginiz ve beklediginiz. ic gecirerek yer yer hayal edersiniz. aradan zaman gecer. bir de bakarsiniz ki ruyalariniz gercek olmustur. evet budur.

(bkz: ruyam gercek oldu)
bazı zamanlarda ' ah ne vardı bu rüya olmasaydı', bazen de 'allah ım iyi ki rüyaymış dediğim hede. rüyasına göre gerçek olmasını istediğimiz şey.
bazı kişilerin bir gün sonra yaşayacağı şeyleri periyodik olarak görmesi sonucunda pekte ilgi çekici gelmeyecek cümle. **
rüyalar gerçek olsa
seni hergün görürdüm
o incecik beline
sarılarak yürürdüm

harika bir emel sayın şarkısını akla getiren başlık...
bir de kabusların gerçek olması var ki.. çok fena..
görülen rüyanın gerçekleşmesi yada yorumlandığı halin gerçekleşmesi.
bi olay olduktan sonra birinin çıkıp "ben bunu rüyamda görmüştüm" demesi ve kimsenin onu tınlamaması.
(bkz: rüyaların gerçek olması)
kötü bir rüya ise ve gerçekleştiyse (bkz: abdala malum olur) denilebilecek durum.
biraz mutasyona uğrayabilir, kötüdür..
(bkz: rüyanın bokunun çıkması)
(bkz: ben bugün bunu gördüm)**
dün geceki rüya için evin boş olmasını gerektiren durum. ayrıca gayet güzel de bir durum.
halamın bıyıkları olsa amcam olurdu.
iki kez yaşadım...çok güzel bir şey.
tüm detaylarıyla yaşandığında başınızdan aşağı kaynar sular dökülmesine neden olan durumdur. heyecan, şaşkınlık, korku, güzel bir rüya ise mutluluk da verir ayrıca.
son zamanlarda yaşadığım olaylar silsilesidir. görmüş olduğum rüyaların bazılarını gerçek hayatta bire bir yaşamaktayım.. insanı acaip bir duygu kaplamasına neden olur tabi kısa sürelidir, hiç bitmesin istenir..
rüya göre sem yeter,gerçek olmasada olur.
geçmişte yaşanan bir olayın, ya da beyindeki herhangi bir düşüncenin rüyada görülmesi, mutlak bir bilinç altıdır ve sigmund freud' un teorisine de uyar. ancak görülmüş olan bir rüyanın, ertesi gün yada birkaç gün sonra bire bir yaşanması,(ki şu an bile yarının bize ne getireceğini bilemeyiz), ortaya atılan inaç dışı teorilerin ne kadar anlamsız olduğunu apaçık kanıtlar.