bugün

yanından çakmakla geçilemeyecek kadar hem de kankulilerim.

7/24 sarhoş olduğu için ciddiye alınacak kalibrede değil. ses tonuyla, kadın tavlamakla adam olunmuyor. bunu birinin ona söylemesi lazım.

bir de dizisi tutmadı sezon başında kaldırıldı. eee doğal olarak şarap parasını çıkaramayınca reklama ihtiyaç duyup ak parti'ye sallamış. amma bilmesi lazım ki ak parti onun bir kaç yüz gömlek üstünde bir oluşum. ağzına bile almamalı ak parti'yi.
kim demiş alkol kötüdür diye, ben her şeyimi ayıkken kaybettim diye özeleştiri yapması gerekenlerin saçmalığı.
rutkay aziz'i yanlış yerden eleştirerek siyasi görüşünü savunma aymazlığının üzerine tüy diken düşünce. bir insanı fikirlerinden ötürü eleştirebilirsiniz, ancak süreçleri ve sonuçları sizi bağlamayan kişisel tercihleri üzerinden eleştiremez, yargılayamaz ve bunun üzerinden insanları manupüle edemezsiniz. buna faşizm denir, üzerine vazife olmayan işe burnunu sokmak denir, cahillik denir, aymazlık denir. insanın kendine dair objektif bir yorum yapabilmesi mümkün değildir bu yüzden eleştirilerden faydalanabilir, size negatif görünen bu durumu pozitif bir argüman olarak kullanabilirsiniz. acaba doğru mu söylüyor diye düşünmek yerine, yanlışsınız diye bağırmak sizi haklı kılmaz. aksine aptal gösterir.
yazık, bir an önce kendisini islâm'ın şefkat dolu kucağına davet ediyoruz. tabii içimden "ee ne olmuş yarraam ?" diye geçirmiyorum değil.

"Irmaklarından şaraplar akacak diyorsun

Cennet-i ala meyhane midir?

Her mümin'e iki huri diyorsun

Cennet-i ala kerhane midir?"

siktirin gidin şimdi islâmofaşistler.
sahne korkusunu ve kendine güvensizliğini yenmesinin bir yolu.
her zamanki gibi görüşlere cevap veremeyen kişilerin saldırma şekli. doğrudur yanlıştır biri bir şey der; ateist sıçmığı yok kemalistin ayyaşın zırvası... bir kere de karşı tarafın görüşlerinin içeriğine cevap "verebilen" birini görmedim, göremeyeceğim de.
(bkz: ad hominem)
bize nedir efendim. ayyaş ayyaştır, bakkal bakkaldır, solcu solcudur, dinci dincidir, orospu çocuğu da orospu çocuğudur. o zaman susuyoruz... *
(bkz: so fucking what)
nokta atışı eleştri yapmasını engellemez.
(bkz: ayar yemiş şakirto hezeyanları)
içkili ama prompter free.

(bkz: prompter i bozulunca susan başbakan)

http://video.milliyet.com...ursa----rvQhIu8OFFIn.html
(bkz: rutkay aziz in sağlam ayar vermesi)
(bkz: hepimiz ayyaşız)

yalan değil. o konuşurken ben yine içiyorudumm.
(bkz: rutkay aziz in şakirtleri ağzından öpmesi)
kavram kargaşasıdır.

(bkz: sağlam ayyaş)
ayyaş mıdır değil midir bilemem ama kadehini yudumlarken bile vatanını düşünüyorsa, bir şeyleri yoluna sokmayı istiyorsa, adam gibi adamdır.
festivaldeki konuşmasında söylediklerine bir cevabı olmayanların yakıştırması. hayır adam ayyaşken o lafları edebiliyorsa dua et de hep ayyaş kalsın.
bir kaç yıl öncesine kadar en karizmatik erkek olan rutkay aziz, vatanını sevdiği için ayyaş ilan edildi.

(bkz: müslüman ve komunist mantığı)
(bkz: aynı mantık)
kısmen doğru bir durum tespiti. adam sağlam adam beyler. ayyaşlığı da bizi ilgilendirmez.
ilk önce banka reklamlarında oynadı diye eleştirildi hemen akabinde ayyaş olduğu için eleştirilen oyuncu.
söylediklerinin doğruluğu ise tartışılmaz bir gerçek bunu dile getirmeside büyük bir cesaret örneği, ee o zaman neyi tartışıyoruz ama yok yok birazdan da ya o adam bizimkilerde oynamıştı diye başlık açılırsa ben hiç şaşırmayacam.
verdiği ayarlar sonucu üzerine atılan çamurlardan biridir.
bir insanın aptal olmasından daha kötü bir şey değildir.
kafası ayıkken ne işe yaradığı kestirilemeyen yazar safsatası.
antalya'da, salondaki (sözde) solcuların alkışlarına yönelik popülist bir konuşma yaparak, coşturmuştur. birbirinizi güzel kıyafetlerle katıldığınız, elit salonlarda, içkili toplantılarda, damardan nutuklarla gazlayın, ayakta alkışlayın, devrimcisiniz tabi. devrimcilik ne kolay şey ülkemizde, ilericilik, çağdaşlık, modernlik, batıcılık; bir şapka, bir eldiven, bir maymun...