bugün

türksat üzerinden yayın yapan gürcü kanalı.
şampiyonlar ligi ni bedava yayınlayacağı konusunda tartışmalar yaşanan kanal.
Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçlarını şifresiz yayınlıyor sanırım.
3 nisan 2013 real madrid galatasaray maçını yayınlayan kanal.
1 mayıs 2013 fc barcelona bayern münih maçını yayınlayan kanal.
hakkında 21 ağustos 2013 fenerbahçe arsenal maçını yayınlayacağı yönünde söylentiler dolaşan gürcü kanalı. eğer böyle bir kıyak yaparsa kanal listesinde kapladığı yerin hakkını vermiş olacaktır. saçma dublajlı filmlerin imajını düzeltmek için eline başka şans geçmeyebilir.

https://eksisozluk.com/entry/36272248

http://www.rustavi2.com/n....php?l=11&rec_start=0
maç başlayacak diye şu anda mal gibi filmini izlediğim gürcü kanalı. kaçırmamak için kanal dahi değistirmiyorum..
o değil maç başlayınca kitleyecek diye götümü titreten kanal.
maç saati başka bir program verip -hay ejdadının amına koyiym diye küfür etmeme sebep olabilecek kanal.
umarım göte gelmeyiz.
Annemin haberleri izlediği kanal.
mihail saakaşvili yanlısı gürcü kanalıdır.rustavi bölgesinden yayın yapar.

dünyaya açık bir yayın akışı izler. pembe diziler, futbol maçları, yetenek programları, talk show'lar hep bu kanalda verilir. türkiyedeki show tv gibidir. tıpkı dünyanın diğer yerindeki renkli kanallar gibi rustavi de gürcü halkına amerikan usulü yaşam tarzı ve global kültürü dayatır.
Shakhtar - Fenerbahçe maçını yayınlayacak olan kanal imiş. Gürcü mürcü ben bunu severim.
adı neden rustavi, gürtavi isminin daha çok yakışacağını düşündüğüm tv kanalı. bizim kanallardan daha türk kanalı, bizim maçları şifresiz veriyor. ulusal kanallarımıza saygılar sunuyorum.
an itibariyle kanal patlamıştır.
Rustavi 2 de maç izleyebilen var mı saçma sapan reklamlardan başka birşey göremiyorum.
Maç nerde olm gürcü dilini söktüm sayenizde maç nerde?
Kısa süreliğine izlenme rekorları kıran kanaldır. Fener maçını yayınlayacağı tüm spor sitelerinde belirtilmesine rağmen yayınlamamış, bizlerin ekran başında anlamadığımız bir dilde 4-5 dk reklam izlemesine sebep olmuştur.
Bombayi patlatmistir, maçı vermemistir ama ben çok daha iyi bi kanal buldum, bir kere bile donmadı sagolsun.
sözlerime başlamadan belirtmek isterim ki , öncelikle ekşi sözlük yazarını, sonra bu rustavi2 yi sikerim.

peder bey ile ben fanatik beşiktaş lıyız. maçın az önce 3-0 olduğunu görünce pedere dedim ki, baba rustavi 2 diye bi kanal varmış ( ekşi den gördüm) , şifresiz veriyorlarmış.

aradık taradık açtık.

ulan açtırmaz olsaydım, tam o sırada herif çıkarmış pantolonu, karıyı yatırdı ağacın dibine.

peder bey, canlı yayın galiba dedi.

askldjflsjklşaj, espriyi şırrak diye oturttu ama, o anki soğukluğun üzerine gülemedim de.

sonuç olarak allah belasını versin. yayınladıkları film savaş macera filmiymiş. muhtemelen tek sikiş sokuşlu sahnede bize denk geldi.
Zamanında çok erotik filmler izlediğim rus temelli TV kanalı.
maçı vermedi amk.