rusyanın sivri dilli popülist politikacısı vladimir jirinovskinin türkiye karşıtı yaptığı açıklamadır. türkiyede geçen yıl çeşitli nedenlerden ölen 78 turist ve bodrumda turistlerin kaçak içkiden zehirlenmesinden sonra rus turistlerin güvenlik nedeniyle türkiyeye gitmelerinin yasaklanmasını teklif etmesidir..

yapmayın efendim ruslar bizim için önemli...
adam haklıdır.
-abi rus turist gelmecek artık.
-allah bilanı virsin.
Siddetle desteklenilesi fikir. Fakat ben bir adim daha oteye gidip rusya ile her turlu iliskinin sonlandirilmasini oneriyorum. Turkiye'de yapilacak nukleer santrallerin sozlesmelerin ve dolayisiyla Rus tarafinin imtiyazlari dahil. Turkiye'nin dogalgaz alim sozlesmelerindeki kayitsiz sartsiz satin alma maddesinin iptalini de unutmayalim. Ayrica turkiye'den hicbir mal ve hizmet de satilamasin rusya'ya. Turk vatandasligina hak kazanmis ruslari da yollayalim memleketlerine.

Ayrica 2 yil rusya'da yasamis bir turk olarak soruyorum Jirinov-ski efendiye; dunyada sirf dusmanlik nedeniyle en cok yabanci oldurulen baskent hangisidir? Sabahleyin efendi efendi isine gitmekte olan Turk'u gordugu "karakafa" diye hakaret ederek pasaportuna el koyup rusvet karsiligi iade etme pesindeki polis hangi ulkenin polisidir? Hangi ulkenin gumruklerinde sirf turk olduklari icin gumruk memurlari tarafindan insanlarin pasaportu once yirtilip sonra bu pasaport yirtik diye sinir disi etme uygulamasi yapilir?

Jirinov-ski kendi milletinin siradan bir ornegidir. Hic de marjinal ya da sivri dilli filan degildir. Ortalama rus ne kadar dangalaksa jirinov-ski de o kadar dangalaktir.

Eksileyen gerizekali icin edit: senin zavalli jirinov-ski'nin keyfi ruslarin irkci bencil kendini bir bok zanneden ve kokusmus bir millet oldugu gercegini degistirmiyor maaalesef.
onlar gelmezse biz gideriz lan.

(bkz: ruslar gelmeli aga)
turizm sektörüne vurulacak en büyük baltalardan biridir. her yaz gelen milyonlarca turistin türkiye turizmine katkısı apaçık ortadadır. onların yokluğunda bir şekilde yaz turizmimiz de yok olacaktır.
avrupa lı gelsin başımız üstünde yeri var.
(bkz: yapma hayrettin daha kadroları saymadım)
çok isteyecegim eylemdir. türkiyeye gelince feci tozutup sahte içkinin tadini bile anlayamayacak derecede cosan insan topluluklaridir.
(bkz: kendimizi mi sikelim)
(bkz: eceline susamak)
bence bizim işimize gelir. bunları görüyoruz sonra burun kıvırıyoruz türk kızlarına. böylesi daha iyi.
Ruslar için Türkiye'de bir haftalık tatil, uçak biletinden daha ucuz. biz ölmüşükte haberimiz yok!

http://www.hurriyet.com.t...tm_campaign=dunya_xmlfeed
cıbıl cıbıl denize girip halkımızı tahriş ediyorlar, gelmesinler.
gelmeleri için sektörün bi donunu sıyırıp domalmadığı kalmıştır.

3 kurşa tatil yapacak olan alt sınırf gelirlilere görülmemiş hürmet edildi, ediliyor hava alanında çiçekle karşılamalar falan.

burada ahkam kesmeyin bence ezikler.
Burada ürettiğimiz meyve-sebzeyi bile bizden ucuz tüketirlerken gereksiz olan kampanya.

Ayrıca ülkeye döviz girişi için çok fazla seçeneğimiz de olmadığı düşünüldüğünde çocukça.
çıblak denize giriyorlar. tarikatımıza aykırı. derhal son verilsin. dinimiz amin.
biraz görgüsüzler yasak olduğu halde odalarına yemek meyve vs götürüp duruyorlar ama tatillerini nasıl engelleyeceksin ki?
b yerine p, "tahriş" yerine "tahrik". alfabeye baştan başlamak tarikatımızca caiz dedirten ifade.