bugün

namussuz- namuslu
her genellemede bir yanlış vardır.
beyaz ile siyahı karşılaştırmak bu olsa gerek.gerçi bizim kızlar çokta esmer değil.
Rus kızı ; vefasız , sadakatsiz ama iyi seks demektir. Türk kızı ; zayıf seks ama sadakat ve vefa demektir. Rus kızlarındaki iyi seks 72.5 milletten envai Çeşit yarak yemelerindendir. güÇlü oldukları tarafları bile pek nezih değil yani.
Hadi Ateistler bunuda açıklayın.
türk kızı erkeği sadece para için seçer aşık olmaz egosu dağlar kadardır. rus kızı sevdiği için erkeği onu sevdiği için seçer. çevremde önce türkle evlenip aldatılan sonra rus bir kadınla evlenip gül gibi geçinen bir tanıdığım oldu burdan bunu çıkardım. imkanım olsa ben de kezbanların çilesini çekmezdim. bu gidişle çekmeyeceğim de.
Atla eşşeği karşılaştırmak gibi birşey. Burda kızlarımıza eşek demiyorum ama ruslar kesinlikle attır.
yukarıdaki rus kızı, aşağıdaki türk kızı.
görsel
görsel
barcelona vs akhisar eşleştirmesine benzettiğim karşılaştırma.
annesi belli olmayanin rus kizi dedigi karsilasma. zira kim turk annesinden ustun olabilir ki.
Rus Kızları sarışındır aptal olurlar. Kendilerini bir şey zannederler. Ama türk kızı her ten renginden kızları görebilirsiniz daha güzel ve iyi huyludurlar. Esmerleri daha da Bi çekicidir.
(bkz: allahını seven üstüme rus atsın)
Türkü kürtü ayiranlar bence serefsiz. ic karisik cikantanlara nefret kusmaliyiz. Onlarin beynini yikayan pezevenkler yuzunden türk kürt ayri.
biri türk erkeğinin hastasıdır, diğeri italyan erkeğinin.
(bkz: hay italyan erkeğinizi rus kızı siksin/#18648272)
Hic biri bir (bkz: 404error) etmez.
ikisiyle de çok fazla müsabetim olduğundan sanırım yaptığım tespitler biraz daha gerçekçi olacaktır ama bu iletinin çok ego kokacağını düşündüğümden;

Türk kızının güzeli çevresindeki çirkin kızlar sayesinde hemen farkedilir ve güzel olduğunu bilir malum türk erkeğinin de abazalık konusunda sicili temiz olmadığından kendisini bulunmaz hint kumaşı zanneder.

Gelelim rus kızına en taş olanına bile güzel dediğinizde yüzünde güller açar utanır sıkılır hatta dalga geçtiğinizi bile düşünebilir. mütevazilik değildir bu. tamamen farkındalıktır. çünkü bu hatun kişisi güzel olduğunu bilmez ama türkiye'de yaşayanları çok kısa bir sürede kezbanlaşır. kısacası bu işin suçlusu gene biziz. türk erkeği idare etmeyi bilmiyor. biraz sabredebilsek herkes mutlu mesut yaşayacak nadirde olsa bizimde güzel kızlarımız var.
DAViD BECKHAM vs sabri sarıoğlu.
bazen insana kendini şanslı hissettiren karşılaştırmadır.

-nyse sn msglsn glb .s.s
vs.
-seni merak ediyorum, vakit bulunca beni arar mısın ''lütfen''?
Rus kızı votka gibidir,parasını verir içersin çabuk etki eder,mutlu eder. ama Türk kızı rakı gibidir Su ister,buz ister,peynir ister,kavun ister,balık ister,olmadı ortam ister,müzik ister, dünyaları ister.
Dış görünüş olarak karşılaştırıldığında ruslara büyük hakaret olacak versustur.
mukayeseye gelmezler. öncelikle rus kızları kadınlığın % 200'üne sahiptirler. türk kızlarına kendilerini cidden hint kumaşı olarak görürler.
savaşta türk kızı, sevişmede rus kızıdır.

ee savaşma seviş dendiğine göre türk kızını sabun yapabilirsiniz.
hicbiri de sozluk abazalarina vermeye merakli degildir. dagilin beyler.
rus kızları birlikteliklerini verme şeklinde algılamazlar. win-win e inanırlar. en önemlisi de budur.
şikeli karşılaşma. kilo ve boy farkı var.