bugün

gotumle guldugum bir tapma..

turk erkekleri bu kaniya nereden vardi anlamis degilim..''aabi ruslar bayiliyor turk erkeklerine'' klisesini kim cikardiysa onu sikmek istiyorum izninizle..

1 atimlik seks icin bana da 150 dolar versen ben de taparim lan sana essekbasi..

''aabi oyle deme, bodrum'a marmaris'e badem gibi ruslar geliyor..hep vermeye geliyo onlar hey yavrum hey'' de diyenler olabilir..lan iyi veriyorlar da, bizim payimiza dusen nedense hep 150-200 kilo arasi oluyor..ceylan gibi olanlari gene amerikali ingiliz alman dudukluyor..

ben 150 kilo olsam, cok afedersiniz aysen gruda bana verse, ben de aysen gruda'ya taparim lan..
gariplerim bilmiyorlar ki türk erkeklerinin ne kadar yobaz, sapık ve kaba olduklarını bilseler ülkeye adımlarını bile atmazlar.
Denk gelmediğim tapma.
türk erkeklerinin hayal güclerinin bi sınırının olmadıgının göstergesidir.
kezbanlara talim etmemek için bir fırsattır. evet.
Okuduğumda jokerin ''The Dark Knight'' taki gülüşünü yapmama sebebiyet veren söylemdir.
bana hiç denk gelmemiş bir olaydır.
soğuktan beyinlerinde kalıcı hasar kalmışsa demek.
ancak para karşılığı ile mümkündür onun dışında hiçbir rus arkadaşımın türk erkeğine deli olduğunu görmedim.
--spoiler--
türk değildir o. türk olsa duramazdın.
--spoiler--
Tapmasalar dahi gercekten onemsiyorlar hem insan olarak hem de arkadasca. bakis acisi bizim kizlar kadar bencilce ya da kucuk seylerden kil kapma durumlari yok. ama bazisi da gercekten paraya tapiyorlar millet onemli degil sanirim para icin takilma olayi zannimca hastalik. neyse rus kizlari iyidir bizleri de begeniyorlar rusya da kilerden farkli davrandigimizdan oturu arz-talep iliskisi bi nevi durum.
budist olduklarını gösterir.
Yarısı para yarısıda gögüs kılı içindir.

Edit: Bak döşüme, bak döşüme..
hinduizme gönül vermiş rus kızlarında görülür. genele yaymayın...
işte bunlar hep hürriyet,milliyet okumaktan...
Ne yapsın yavrularım o kadar ilgiye. Mecbur.
Yalandır. Ben daha hayatım da rus bile görmedim
Bizim kezbanları kızdırır. Evet.
3 senedir ruslarla birlikteyim böyle yalan görmedim.