bugün

(bkz: yok artık daha neler)
(bkz: ugandayı rusya sanmak)
çirkinin gerçekten çok çirkin, güzelinin ise gerçekten çok güzel olması durumudur. Çirkinleri cidden katlanılmayaca kadar çirkindir. Ama insandır nihayetinde. bir seveni çıkar elbet.
görsel
öyle miymiş ben süzmeye bacaklarından başladığım için daha yüzlerini göremedim.
katılıyorum. rusların sarışın oluşu bizim körlerde huri etkisi yaratıyor. halbuki çirkin bile sayılmazlar. sadece emme ve gömme(çok afedersiniz terbiyemi boZdum) işinde iyidirler.
mastürbasyondan beyni sulanmış ergen beyanı.
(bkz: Burası Münih mi gardaş)
adama sorarlar rusyaya gittin mi? sen bilir kişi misin? sen uzman mısın? sen kimsin? diye..
%95 göt ayağı olan önerme.

antalya'da yaşıyorum ve gördüğüm rus kızların hemen hepsi güzel. güzel olmayan yok mu ? illaki var ama onlarda gayet bakımlı. bizimkiler gibi yaş 20-25 olunca götü göbeği salmamış, sakal bıyık bırakmamış.

kemerdeki gece klüplerinden birine gitsin böyle düşünenler.sabaha kadar kapısında beklemezlerse girenleri çıkışta görebilmek için işte o zaman bende çirkin diyenler safına katılırım. nokta.
genel olarak türk kezbanları tarafından dile getirilmektedir.
Rus kadınlarına neresiyle bakıyor bu cümleyi kuran. göz var nizam var. ben sarışınlardan hoşlanmam ama rus kadınlarına çirkin demek için kör olmak gerek.
paralel evrende olabilir.
Türk kızları için iyi haberdir, sevindirir, takla attırır.
yanlış olan tespittir.doğrusu rus kadınlarının yarısının güzel yarısının çirkin olması olabilir ki bu neredeyse her ırk için geçerlidir.(türk,alman,arap,ingiliz,ispanyol,yunan,israil vb vb)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar