bugün

rus hatunların aşırı ilgisinden bıkmış türk erkeğidir. yeter artık azizim bu ne ruslardan çektiğimiz bıraktıracaklar şu turizm işinden sonunda şu genç yaşımızda iliğimiz,damarımız kurudu afedersin.
muhtemelen karısı rus olan türk erkeğidir.
uyuyordur. *
antalyada yaşama ihtimali yüksek olan erkek.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
fiziksel guzellikten baska bir türk'ü memnun edecek ozellikleri genelde olmadiklarindan kaynaklanan tutum.

seni seviyorum deyip, burnunu karistirir, sokaga tukurursen, butun iştahimi afrika kopegi gibi kacirirsin guzelim... zaten iki kelam laf da edemiyorsun, konusacak, paylasacak, ogrenecek kamasutradan baska cok seyin de yok. Neylesin ahmet, şehmuz seni.
yaşamıyor.
basi bagli olan erkektir, cool erkektir.

(bkz: atma ziya)
elli liraya isi baglamis erkektir.
(bkz: bir saat yuz dolar)
(bkz: rus la uslanmayanın hakkı kötektir)
gözlükçüye gitmelidir. olmadı üroloğa. olmadı haydar dümene. şiir gibi hatuna ayıp etmektir.
Rus balinası gibi bir kadın çıkacaksa bu konu olan rus hatun kişisi elbette yüz vermem hacı.

Bizim de değer verdiğimiz evlatlarımız var 3-4 güne bir yetişen...Onları öyle bilinçsizce kör kuyulara bırakayız değil mi?.Sorumluluk denen bişe var.
eşcinsel olduğundan şüphe edilen erkektir.
(bkz: dondurma sevmeyen çocuk)
"hadi canım oradan, kesin daha güzelini görmüştür" diye düşündüren erkektir.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
melez seviyordur.
ANTALYA DA YAŞAYAN KiŞi OLARAK BU BENiMDiR.
ruslardan nefret ederim çünkü adamlar bizden nefret ediyor.
ama ukrayna kızlarına bakmayan maldır.
karşısındakini çakma rus sanıyordur.
(bkz: rüyanda görsen inanma) denilesi olay. nasıl olur.
Yüz değil para vermesi gerektiğindendir.
kıvanç tatlutuğ kadar yakışıklı türk erkeğidir.
çok sarışın türk erkeğidir.
bütün rus hatunlar taş gibi sanki amk. adamın başı bağlıysa niye baksın rus hatuna. vay efendim eşcinselmiş, vay yokmuş böyle erkek. hadi lan ordan.