bugün

saçma falandı ama şimdikilerden iyiydi be.
mahsar ın ofisinde geçen sahneler beni hep güldürmüştür. mahsar ın kankasıyla olan diyalogları çok içten çok samimiydi gerçekten.
Gözüm abla'nın ahirette Windows 98 kullandığı dizi.
(bkz: ruhospu)
Çıkartılması gerek ana düşünce "Kadınlar ölse de çeneleri baki kalır".
(bkz: babaerenler) israriyla bugun basladigimiz ultra komikli dizi, firdevs asiri giderli ruhsar yenilesi..
(bkz: ruhuna sağlık)
yağmur yağsa da iki posta atsam diye cem davranın yıllarca beklediği dizi karakteri.
Gülün topraktan çıkmasıyla bebe yaşta psikolojimizi bozan dizidir.
(bkz: ruhuspu) istemsizce bugün jenerik müziğini söyledim. dillere pelesenk olmuş. yıllar geçse de unutamıyor insan.
ruhuna sağlık........ yeter lan yeteeeeeer!!! neden bu ismi duyunca hemen bu şarkı ağzıma dolanıyor. kim lan bu dizi? neden bilinçaltıma bu kadar girdi? çocuk yaşlarda yayınlandığı için olmasın? olabilir...

dillere destan bir dizi.
Final bölümünün neden olmadığını merak ettiğim dizi.
Ruhuna sağlııııığk ruhsarcığım ölmemis, elalem utansııığn o beni terk etmemistir.
Küçüklüğümüzün veya gençliğimizin yaratıcı düzeyde olan bir dizimizdi. izlerdik, güzel gelirdi. Hey gidi günler.
Geçen yılları anımsattı..
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=1UnJLQLelE8
yine saçma türk dizilerinden bir tanesi.

öbür tarafta memur bi abla vardı dizide. ulan kadın pc başında oturmuş, ahirette memur olmuştu.
Anlamsız ama bir o kadarda sevdiğim izlerken acaip mutlu olduğum eski türk dizisi.
sihirli dizilerin ilk örneği ve tek güzel olanı.
Zamanında ne izlerdik çocukken. Ne de boktan bi diziydi aslında. Şu sihirli dizilersen oldum olası nefret etmişimdir vu diziden sonra.
Bir saniye yağmur kesiliyor seni duyamıyorum mahsar. Ne izlerdik hakikaten...
108 bölüm süren ve 97 yapımı olan bir dizidir.

çocukluktan ergenlik aşamsına geçiş döneminde izlenilen dizidir kendileri.

hala jenerik müziği aklımdadır enteresan bir şekilde.

ruhuna sağlık ruhsarcığım ölmemiş,
elalem utansın o beni terketmemiş.

vay vay nasıl akılda yer edindiyse artık.

afiyet olsun.

(bkz: hande ataizi)
(bkz: cem davran)
ruhospu

ne karıydı.
ruhosbu diye resmen küfür ediyordu,