bugün

daha doğrusu
(bkz: atatürk ü sevmeyip kurduğu ülkede nefes almak).
Ne zamandır onun ülkesiymiş dedirten durumdur. Harbiden la, rte kim?
Burası Türkiye'dir kimsenin ülkesi değil milletimizin ülkesidir, Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ülkemizin Cumhurbaşkanı'dır. Sevmeyen seven gibi yorumları kendinize saklayın. Buraya bir yabancı da girip yorumlarınızı okuyabilir.
sevip sevmemek, yaşamak yaşamamak değil de; sizlere tahammül etmek daha çok yoruyor yeminle...
Sen hiç pezevengin uzattigi suyunictin mi?
Ne alaka ya.
içimizdeki hainlerin, küstahların yaptıkları iğrenç hareketler bütünü.
Kemalistler bu başlığa nasıl üşüşmez lan?
rte kim dayıoğlu? anlamsız söylemdir?
atatürk'ü sevmeyip de kurduğu ülkede yaşayanlar daha doğru olur

tayyoş bey sarayında keyif sürüp zenginlik içinde yaşarken
kendileri günlük 2 lira ile doymaya çalışan bir milletin halen tayyibe oy vermesine şaşıyorum

yol yaptı yol değil mi?

he bacım he
iyi ki bir yol yapmış de mi
yoksa ülkeye giren teröristler,şehit olan asker-polislerimiz umrunuzda degil de mi?
suriyelileri içeri alıp onları besleyip,bedava üniversite okutup,iş imkanları sağlayan
kendi milletinin karnını ise doyurmayan hatta aksine çalıp çırpan,aleviler kardeşimizdir deyip alevilere yardım etmeyen
tayyip değil öyle mi?

daha say say bitmez..
kim kimin ülkesinde yaşıyor ? adamı sinir etmeyin. bu ülke kimsenin malı değil, sizde mal olmayı bırakın artık. terbiyemi bozmayım diyorum ama zorluyorsunuz. bu ne cahilliktir anlamıyorum, sadece trolluk yapmaya çalıştığınızı umuyorum.

edit: basın eksiyi eksik olmayın.
yanlıştır. israil'de yaşamışlığımız yoktur şükür.
türkiyeyi kendi üzerine aldıysa haber versin o zaman gideriz.
türkiye padişahlık sisteminde yönetildiğinden, devlet hanedanın malıdır.

rte'yi sevmeyenlerin acil olarak sınır dışı edilmesi gerekir. yok öyle sevmeyip, laf edip adamın topraklarında yaşamak.

terkedin lan ülkeyi.
hayırdır amua koim ülkeyi de mi çalmış haberimiz yok dedirten başlık...
Komik bile olmayan akil yoksunu bir beyan. Bunu yazinca ne kazaniyorsun allah bilir bunu arkadas ortaminda ciddi olarak savunuyorsundur.
türkiye'nin gürcü'nün birine ait olduğunu sanan ahmak tarafından açılmış başlıktır.
Ülkeyi sanki uzun adam kurdu dedirtir. Daha hükümetin başına gelen adamın sadece bu ülke ile sorumlu olduğunu unutup, buraya sahip olduğunu sanan yazar söylemi. Bu vatanı kimin kurduğunu çok iyi biliyorsunuz.
komikmiş bu ülke rte'nin ya da akp'nin değildir olamaz ama bu ülkeyi kuran bellidir. asıl atatürk'ü sevmeyip kurduğu ülkede yaşamak saçmalıktır. yobazlar arap özentileri şeriatçı sapıklar istediğiniz ülkede yaşayabilirsiniz ama bilin ki bu ülke laiktir ve öyle kalacaktır.
rte'ye ülkeyi satmaya hazır göt kılının söylemi.
bu ülke deli gibi akp düşmanlarından ve deli gibi akp sevdalılarından çok çekecek.
(bkz: Atatürk ü sevmeyip ülkesinde yaşamak)
rteyi sevmemek vatanı sevmemek değil.

ne der Atatürk ?

Türkiye cumhuriyetini kuran Türkiye halkına, Türk milleti denir.

buradanda anlasiliyor ki TC, rtenin degil, Türk milletinindir.

ve buradanda anlasiliyor ki hala ülkemizde cahil insanlar var.
ülke atatürk´ün ülkesidir, o yüzden yaşanır, erdoganın araplaştırma girişimini türk milleti reddetmiştir.bundan dolayı erdoganistler gacırdamışlardır. şimdilik iyi gidiyo da, bi süre sonra o da iyi gitmeyecek.

sonra bu türden başlıkları adamın anasının hereke gelibolu çanakkale, mevkiine geri iteliycekler.

bi gacırtı da oradan duyulacak !!
ülkenin tapusunu da üstüne yaptığını bilmiyordum bilsem hiç kalır mıydım dedirten durum.

oğlum ne içiyorsunuz bana da söyleyin.
görsel