bugün

Allah'ın bir hikmetidir. Yaz veya kış fark etmeden her milli bayramda "soğuk algınlığı" geçirmek için seçilmiş,ermiş kişi olmak gerek.
alerjiktir.
(bkz: başbakanın anıtkabir e gitmesi)
sınav günü yapardık biz bunları hastalık numarası felan fişman.
evet ama daha önce hasta olduğunda suudi şeyhini havaalanında karşılamaya gitmişti hatırlayacaksınız.
doğru tespittir.
her bayram tekrar eden hastalıktır.

genelde tüm akp bakanları da aynı anda hastalanır.
salgın falan bu sanırım!
doktorlar hiç ümit yok dedi herhal!
Rte yazayım da marjinal olayım düşüncesindeki bir yazarın beyanı. Bu arada not: akpli değilim. Sizin insanları hemen yaftalama huyunuz var o yüzden açıklamak gerek
türkibal enfeksiyona yakalanmış. nerede bir türk görse, türk tarihinin önemli gün ve bayramlarına denk gelse, önemli kişi ve liderleri anılacak olsa nüksediyormuş. allah şifa versin ne diyelim..
rte " milli bayramlarda törenlere katılmasın yoksa ölür " hastalığına yakalandığı için olan durumdur.
ya da milli bayramlara, protokole falan alerjisi vardır.
Hasedinden. Yıllardır uğraşmasına rağmen ölü bir adamla yarışamayacağını anlayamamasından ee tabi nihayetinde gözüne dizine vuruyor adamın. Bunca yıldır iktidarda ben bi kere Atatürk dediğinide duymadım zaten.
bir tarafıyla güzeldir bir tarafıyla ayıptır. ayıp olan ülkenin kurucusunun mezarını yine o ülkenin mevcut başbakanının milli bir bayramda ziyaret etmiyor olmasıdır.

üstelik o bayram ulusal egemenlik bayramıdır.meclisin açılış günüdür 23 nisan.istanbulda işgalci ingilizlerce kapatılan meclisin yeniden ankarada açılmasını sağlayan kişidir mustafa kemal.

sadece bu gerçek bile saygı vesilesidir.ama işte bugünkü iktidarın atatürkle devrimleriyle cumhuriyet rejimiyle laik demokratik düzenle sorunu var ve artık bu nefretlerini saklama ihtiyacı hissetmiyorlar.

bunların dışında güzel olan ise recep tayyip erdoğanın zaten anıtkabirin etrafında dahi olmayı hiçbir şekilde haketmediği gerçeğidir.haliyle taşıdığı başbakanlık sıfatı nedeniyle anıtkabirde olmaması ayıp olsada ismi tayyip erdoğan olduğu için doğrudur yerindedir zira belirttiğim üzere varlığı orayı kirletir.
milli bayramlara alerjisi olması muhtemeldir. çok ağır hasta olduğundan bir tweet bile atamaz kendisi.*
türk'lüğe alerjisi vardır.
(bkz: 23 nisan gribi)
kronik bayramus gitmekzorumagidiyora hastalığı ile pençeleşmesinden kaynaklanır. allah tez vakitte derdine bin deva versin inşallah. *
'gitmiycem işte gitmiycem gitmiycem gitmiycem' repliğini akıllara getirir.
inanılası değildir. (bkz: gec bunlari anam babam gec bunlari)
adamın bir suçu yok ki.
hastalığı gereği her 19 mayıs, 23 nisan ve 29 ekim'de otomatik olarak rahatsızlanıyor.
çünkü onun hastalığı gericilik hastalığı.
insan hasta olur da her milli bayramda mı hasta olur? hayır birde doktorları demiş rüzgarlı havada çıkma diye insanın atma recep din kardeşiyiz diyesi geliyor içten içe ulan ankarada nerede rüzgar var artık dünyayı nasıl görüyorsa zannedersinki ankarada katerina kasırgası çıktı yeter kandırma halkı çık sevmiyorum katılmayacağım de tam olsun hem zaten bizler anladık sende bizi anla be recep.
milli bayramlara alerjisi vardır.
MILLI BYARAM DOKUNUYOR.
minik tesadüfcükler.
raslıntı falan değil,yalandır. ayrıca benim yaşadığım şehirde her bayramda siyasi partiler türkiye bayrağı asarken akp'nin bayrak astığını hiç görmedim.
(bkz: kronik)
milli bayram çarpmasıdır. normal insanları cin çarpar, bunları milli şeyler çarpar.