bugün

bu da oldu.
referandum süreci boyunca türklüğü, milliyetçiliği ön plana çıkaran asrın liderimiz, 24 şubat sözde ermeni soykırımını anma günü nedeniyle ermeni patrikhanesine mesaj gönderdi.

--spoiler--
"Birinci Dünya Savaşı’nın zor şartlarında hayatını kaybeden Osmanlı Ermenilerini bu yıl da saygıyla anıyor, torunlarına taziyelerimi sunuyorum.
--spoiler--
evetçiler mutlu musunuz?
devam edelim mi?

link: http://www.milliyet.com.t...&utm_campaign=2438199
Yetmez ama evet diyen göt kıllarına gelsin.
başkanlığı garantilesin, sözde ermeni soykırımını tanıyacağına bahse girerim cumhurbaşkanı davranışı.
"bana türklük ile de gelmeyin" demişti zamanında, bu söze binaen beklenen bir mesaj olmuş. ne diyelim, bin cihana değişmem şu öksüz türklüğümü.

edit: genç komitacılar ve reisçiler rahatsız.
Hayircilari gaza getirmiştir.

Baskanligi garantilesin Ermeni soykirimi tanir diyen var lan saka gibi. Adam gittigi her yerde bas bas bağırıyor biz arsivlerimizi acmaya haziriz siz de getirin diye. kendiniz de biliyorsunuz bunlari ama hayatiniz yalan dolan iftira olmuş ne de olsa.

Lafa gelince "ermeni soykirimi yavşaklığı" diye bir gun gazetesine kiziyorsunuz ama destekcileriyle bir olup her firsatta erdogan a sallamaktan da geri durmuyorsunuz.
Ermeniler hayir diyor yersen. Evet.
Afedersiniz ermeni dediler.
soykırıma da eveeet miii ? eveeeeeeett.

hadi türkçüler, milliyetçiler, ülkesini seven bize vatan haini deyip vatansever olanlar ? nerdesiniz yav ?
adam gibi adamlığının kanıtıdır. şırnaklıyla aynı oyu veren orospu evlatlarını rahatsız etmiştir. ulan ibneler; terörist olmadığı müddetçe kürtte,ermeni de kardeşimiz ibneler.

asıl sizler gibi iki yüzlü yavşaklardır bu ülkeden temizlenmesi gereken.
a piçler gidip pkk-hdp ile aynı oyu vereceksin sonra benim ermeni vatandaşıma hakaret edeceksin he.
Büyük devlet olmanın gereği bu ben soykırıma dair birşey göremedim.
Allah allah neden şaşırıyorsunuz ki?
Ermenistan ile oynanan maçta azerbaycan bayraklarını çöpe attıran zihniyet değıl mi bu?
görsel

O bayraklar çöpe atılırken erduvan bu ülkenin başbakanıydı.
O bayrakları çöpe attıran bursa valisi şahabettin harput ise şu an fetöden dolayı hapiste.

Bakın çok ilginç.
Ermenilere taziye mesajı yollayan adam fetöcü valisine talimat veriyor ve can azerbaycan bayrakları çöpe atılıyor.

Tabi ki bunları unutmadık.
Çünkü türkler unutmaz...
eee ne var bunda, zorunuza giden nedir diye düşündüren harekettir.

''osmanlı ermenileri'' diyor, dikkat.

ben askerdeyken bile, bizim acemi birliğinde bir ermeni arkadaş vardı. haftalarca ''her türk asker doğar''

diye bağırttılar adamı!

ee ne bu şimdi?

onları bu topraklardan yine biz attık tekme tokkat.

1915 olayları.

enver cemal talat paşalar (üç beyinsizler).
şu sözlerin neresinde sıkıntı var, zorunuza giden nedir şu sözlerin?

buyrun:
"Ülkemizdeki Ermeni cemaatinin huzuru, güvenliği ve mutluluğu bizim için özel öneme sahiptir. Tek bir Ermeni vatandaşımızın dahi ötekileştirilmesine, dışlanmasına, kendini ikinci sınıf hissetmesine tahammülümüz yoktur"

ee?? ne var yani? tam tersini mi desin? ötekileştirelim mi desin? ikinci sınıf muamelesi yapalım mı desin??

ne kadar da şarlatansınız.

not: şimdi buna eksi verenler, herhalde ''evet, ötekileştirelim, evet adma yerine hatta insan yerine koymayalım''

diyenler olsa gerek. tuhaf.
Tam erdoğanlık bir hareket. ulan Sen böyle yaparsan elin almanı, abdlisi, fransızı ne yapmaz.

Tiksiniyorum artık bu adamın tutarsız politikalarından. insanda biraz milli duruş olur ya. Tabi gürcü olduğu için milliyetçiliği ayaklar altına alıyor.