bugün

Bm genel kuruluna katılanların terbiyesizliğidir.

görsel

Daha önce de olmuştu, obama döneminde.
Bunlar hep cehapenin, paralel yapının ve israyilin oyunları.

Insanlara şantaş yapıp salona sokmamışlar.
Gel bu toplantıyı türkiye'de yap bak o salon nasıl yıkılıyor.
salon sabit olduğu için ne yazık ki yaşamak zorunda. fitrat meselesi bu. imkanı olsa o orada durur mu?
kadersizim benim.
eyy boş salon sen kimsin ya.

not: yeni dünya liderini dinlemeye gelmeyen tüm ülke liderlerini protesto ediyorum.
allahınızdan bulun emi.
Dünya lideri len mq.
amerikada muhtarlık sisteminin olmamasından kaynaklanan durumdur.
o ameriha halkın adamını, asrın liderini gısganiiiyy.
üç beş tane afrikalı var salonda. tahminim onlar da tercüme kulaklıklarını çıkarıp aralarında geyik yapıyorlardır.

boş konuşmaya, boş salon!

elin gevuru bizimkiler gibi çomar mı allasen?

daha dün kürdistan referandumu için atıp tutan adam, abd'ye ayak basar basmaz yahudi cemaatiyle görüşme yapıyor. (referanduma açık açık destek veren tek ülke israil)

reyiz, malesef kendi seçmeni dışında hic kimseyi 15 temmuz ve fetö olayı konusunda ikna edemedi. inandırıcı gelmedi dünyaya. orda da fetö diye başladıysa konuşmaya, bundan sebep kimse dinlemeye gerek duymamıştır kendisini. göz altına alınan fetöcülerin neredeyse tamamı serbest şu anda. hal böyleyken, kimseyi terörle mücadele ediyorum diye kandiramazsın abicim.
dünya sana ambargoya başlamış, sen hâlâ gelişmeden, batan ekonomiden bahsediyorsun. ülke kurulduğundan beri böyle bir kriz yaşamadı. yandaş basında yazmıyor diye, her şey güllük gülistanlık değil ülkemde. eğitim, ekonomi, güvenlik, dış politika, insan hakları, özgürlükler vs. konuların hic birinde övünülecek yanımız yok. bilinçli olarak her şey batırıldı.

abd'de neden ilk olarak yahudi cemaatiyle görüştüğünü ve neler konuşulduğunu anlatması lâzım. belki dinleyicisi çıkar.
görsel

Geleneksel boş salona konuşma yapılmış. Vatana millete hayırlı olsun.
BM aslında terörist Faşist acımasız bir oluşum konuşmaya bile değmez.
Fırça yiyeceklerinden ötürü kaçmışlardır. Oda konuşma yapmasaydı madem kimse yok.
gelenlere çay ikram etseydi bari.
görsel