bugün

Heralde hiçkimseyi şaşırtmayacak olan tepkidir. Tüm olanlar, şehit edilenler o an unutulur, feto tekrar akkoyunların baştacı olur.
"Hoca efendiullahimize zaten gomplo gurmuşlardı, bunlar dış mikraklar. Ülkeyi bölmek istiyorlar. Amariga."
aramıza tekrardan hoşgeldin hocaefendi.
"Dış mihraklar hoca efendiye tuzak kurup, reisle hocanın arasını bozmaya çalıştı ama reis bu büyük oyunu da görerek bozdu" diyeceklerdir.
Asrın lideri diye tanımlanan şahıs bu seferde dış mihraklar tarafından kandırılmış olur.

Kendisi kandırılmalar efendisidir zira.
Ona kandırılmalar yakışır çünki.
Peki şaşırırmıyız ?
Tabiki hayır !
Peki Bizim hülogcanlar ne der bu işe ?
Göklerden gelen bir karar vardır diye yine allaha çamur atarlar ne olacak.
Buna şaşırırmıyız peki ?
Tabiki hayır.

iki ayaklı mallar ülkesidir türkiye.
Halkımız Şehadet getirerek, cepheye ne olur ne olmaz, gitmek var dönmek yok diye kendi cenaze namazlarını kılıp savaşa giden yiğitlerden, kefen giyip sağa sola hırlayan şaklaban çomarlara dönüştü.
sakarya meydan muharebesine, çanakkale savaşına, kurtuluş savaşına siz gidin bende peşinizden geliyorum diyip savaş meydanına giden ve yaralanıp gazi olan başkomutan gazi mustafa kemal atatürkten, herkes sokağa çıksın bende geliyorum, bende sokaktayım diyipte uçakla ordan oraya kaçırılan, yüzlerce korumasıyla can korkusu yaşayan sözde başkomutan rte ye dönüştü.

Denecek fazla söz yok aslında. O sebepten yarın fetöye hocam, üstadım derler. pkk'lı leşlere şehit derler, ışid denen şerefsizlere gerçek müslüman derler, katil esed yeniden kardeşim esed olur, apo denen orospu evladı lider olur(zaten öyle dediler) vb... olurda olur yani. Hiç şaşırmayınız, hiç afallamayınız sevgili türkiyeliler.

iyi kandırılmalar.
vardır bir bildiği derler.
rte fetöyü değil ebu cehili affediyorum dese alkışlar bu badem bıyıklılar.
görsel
daha merak edileni chpli koyunların ne diyeceği. çünkü uğrunda "adalet" deyu ankara'dan istanbul'a yürüdüler, "oyları insanı ekmel, ihsanı ekmel, imanı ekmel olana verin" diyen feto'nun emri üzerine 2014 cumhurbaşkanlığı seçiminde ekmeleddin ihsanoğlu'nu çatı aday gösterip oy verdiler. muhtemelen rte fetoyu affediyorum dese, bizdeki chplilerin düz mantık "düşmanımın düşmanı dostum ise, düşmanımın dostu da düşmanımdır" diye düşünüp tekrar feto'nun karşıtı olurlar.
Ne affetmesi,hala iç içe yaşıyorlar.Baksana muhalefet partilerinin verdiği fetö önergelerini stepneleri ile beraber red ediyorlar.
bizim fetoya sövdüğümüz entryleri cimere şikayet ederler.

buradaki çomarcanlardan bahsediyorum.
Ne diyecekler?
Yüce reyizimizin bir bildiği vardır.
iyi de zaten hepsi fetodan sırf reisleriyle ters düştü diye nefret etmiyor mu? Şu an bu ağlak herifin anasına avradına söven sağcı kesimin hepsi en az bir kere feyiz almak amacıyla sohbetini dinlemiştir. Feyiz almışlar mıdır, etkilenmişler midir bilmem ama bu adamla en ufak bir ortak noktası bile olmayan sol kesimden insanları onun müridi ilan etmeleri beni deli ediyor.
Arkadaşlar zaten Tayyip ve Fethullah kavga etti.

Bunlara akkoyun diyorsunuz ama şeytan gibiler...

Savaşı Fethullah ibnesi kazansa bunlar 1 numaralı Tayyip düşmanı olurdu.
bir ak koyunun omurgası olmadığı için fetö'yü özlediğini söyler ve ona şiirler okur.
Reis yapıyorsa vardır bir hikmeti derler. Sual etmezler.
sözlükte buhar olan fetocuları canlandırır.
o'nu amerika'da bizzat reis'in kendisi tutuyordu zaten yıllardır, ajan hesabı ikili oynuyordu, bilgi aktarıyor ve amerikanın hain planlarını bozmak için -miş gibi yapıyordu ve görevi sona erdi artık, sulh zamanı da geldi böylelikle...

diye denilebilir, mealen yâni; aşağı yukarı.
Nihayet bitti bu hasret !
Karayoyunlara bakıp gülmek olur ne olacak...
internetten hakaret edenleri tek tek tespit edip ihbar etme timi kurarlar herhalde.
Her türlü pisliği kaldıran bir güruh onuda kaldırır merak etmeyin.

(bkz: oslo görüşmeleri)
(bkz: habur rezaleti)
(bkz: ayakkabı kutuları)
(bkz: başkent gaz Kızılay Ensar para trafiği)
bir grub ağbardili uyanır .....

brunson vakası bir sürü sığırı

uyandırdı ....
"aramıza hoş geldin hocaefendi" gibilerinden bir tepki olacaktır.
ya aslında o kadar da kötü bir adam değil, o an başka oyunlar vardı falan çeker yarısı. diğer yarısı milliyetçi tayfadan olduğu için ufak bir kıvılcım yeter onları akpden soğutmak için.