bugün

evet beyler, kafa iznim bitti fakat bu sözlüğü bırakma kararımın değiştiği manasına gelmez. yarına bi kafa izni daha almayı planlıyorum. açıklamaya gelirsek, tabiiki bir açıklama yapmayacağım.

ha gereken açıklama ben gittikten sorna başkaları tarafından yapılmış.

(bkz: rs ne ayol un sözlüğü bırakması sorunsalı)

-onuncu nesil yazar.
kuzenim olur.
Siz Nasıl bir ailesiniz...
(bkz: türklerin dünya medeniyetine katkıları/#21607901) entrysinde yazdığı yazı internette 100.000 yerde olduğu için kasıtlı olarak kaynak belirtmeyen ve aynı yazıyı kendisi de bir ödevinde kullanmış yazar.

buyrun aratın google'da. hatta siz ona da üşenirsiniz ben arattım. ilk sayfadaki sonuçların en az 3 4 tanesi aynı yazı;

https://www.google.com.tr...erleri+ve+halk%C4%B1%2C+h

https://www.google.com.tr...utf-8&channel=suggest
halim yazıcıoğlu'nun en meşhur dizelerini dilediği yerde kullanmaktan gurur duyan yazar. bilgisayar başında oturup gerzek gerzek ona buna sataşçağınıza biraz şiir okuyup entelektüel birikiminizi arttırsaydınız bu dizelerin ne kadar ünlü dizeler olduğunu bilirdiniz. *

ha bu arada fatoşçum hilmi değil halim o halim. *
hayatı hayal kırıklıkları ile geçmesin.
model araçların genel adıdır. açılımı radio controldür.
(#21706329)

http://inci.sozlukspot.co...tüm-tipleri-tanımlıyorum/

nolu entrynin alıntı olduğunu zaten belirttim.

''ben bu yazıya kürtlere yazdım'' entrysinin sahibi angutyus'tur ve angutyus bir sözlük yazarı değil, bir kitap yazarıdır ve o yazı angutyus'un hikayesinde geçen bir yazı. ben o yazıya eğer ''ekşi'den alıntı'' yazsaydım, angutyus'a saygısızlık olurdu ve bu yüzden ben yazının sahibinin bakınızını verdim.

-onuncu nesil yazar
dostum hayırdır gülücükler falanlar filanlar.
özel mesajla gülücük saçan mutlu yazar.
karşılıklı gülüştüğümüz yazar.
demekki bana hallenmiyormuş.
Nick altı yazısı girilsin diye; dikkat çekme amacı güden, yazarlara özel mesajdan gülücükler saçarak eylem yapan yazar. Amacına ulaşmıştır.
saydığım kadarı ile, 27 dişi vardır. dişlerini fırçala panpa.*
pozitif bir yazar olsa gerek sağolsun varolsun.
Sözlüğü gülücüklere boğan yazar.
Bugün itibariyle mesaj kutumu gülücüklerle dolduran yazardır. Ağzı var dili yok galiba. Aldığım istihbarata göre hayatimstrat ın yakın arkadaşıymış.
Sıcacık gülücükler gönderen ulu yazarı.
Teşekkür ederim.
"su-i tedbirimle yahu, öyle boklaştı işim.
ağzıma sıçtı felek, hem de sikti geçmişim."
ara ara bazı yavşaklar tarafından saldırıya maruz kalan yazardır. yavşaklara dersini vermekle nam salması da cabası.

yavşakların derdi ben olmuşum, ''bu adamın nerde bir açığını yakalarım'' mantığıyla gece gündüz didinip gereken cevabı alıyorlar. yazık la.
küfretmeye değeri olmayan insanların uğrak noktası. sanaldan karşı cinsey avşama olayına en çok karşı çıkan yazarlardan biri fakat sanalda tanıştığı hemcinsleriyle veya karşı cinsleriyle konuşmaktan zarar görmez. eğer karşı cinse ''yavşama'' gibi bir rezilliğimi gören olduysa kanıt versin, özrümü diliyim. o kadar düşçek adam mıyım lan ben? sanal diyoz olm.

en sevdiği dizelerden biri ise şudur;

tanri senin hamurunu necaset ile yogurmus
anan seni sicarken yanlislikla dogurmus.
--spoiler--
ihtiyarlık ile gençlik diyerek,
şu hayatı ikiye böldürme!
ey büyükten de büyük allahim,
benden evvel sikimi öldürme!
--spoiler--
şişman olmayan , çirkin olmayan yazardır.

sanırım dal gibi, sepet gibi bir kalçaya sahip ve bebeksi pamuk bir yüzü var.

görmedik henüz, ama izlenimlerimiz bu yönde. elbet kıstırırız günün birinde bir yerlerde...
(bkz: rs ne ayol kalitesi) sözlüğün en süper kalemi kaleminden adeta milli duygular ve milli benliğimiz damlamakta essah adam essah kişi.
nick altı nick altı dedin başımın etini yedin,al sana nick altı, senin için yaptıklarımın var mı bir karşılığı?