bugün

bir cesit fare zehridir. canli hunresindeki solunumun electron transport chain asamasinda ilk protein komplexi bilesenlerinden birisine baglanir ve ikinci tasiyici molekule elektron aktarimini engeller. dolayisiyla hucre atp sentezleyemez ve olur.
onuncu nesil yeni bir yazar. hoşgelmiştir.
düşünceleri mantıklı olan yazar. boş konuşmadığı apaçık ortada. birkaç gün şehir dışında olacakmış. geldiğinde görüşürüz canım.
ETS sistemindeki NADH redüktaz - CoQ kompleksini inhibe eden molekülün adıdır. Neredeyse siyanürle aynı etkiye sahiptir.
Yazarın zehir gibi bir troll çıkmaması dileğiyle, hoşgeldiniz efenim.
vaayyyy burda başka tıpçılarda varmış. Meslektaş yazar.
sevgili yazar bugün tıp 1 finalinde soru olarak çıkmıştır. oligomisin, malonat bi de siyanürün selamı var. 2,4-dinitro fenol de küsmüş sana haberin olsun. cevap da oydu zaten.
rap müzik dinleyen ve rape gönül verdiğine inandığım yazar. rap müzik dinleyen, ama rapperlar hakkında pek bilgisi olmayan bir insan olarak merakla takip ediyoruz kendisini. Hoş gelmiş efendim. Koşuştursun sözlükte.
adamım bu benim. Artistik yapmayın yakarım.
tersi nonetor olan yazar, baska bise bilinmior.
(#20746140) çok iyi lan. Ayarsız güldürdü yine kankişim.
ufaktan zevk birliğim bulunan, tıpçı yazar. cenk erdem falan dinler.
(#20818831)

anlamıyorum, aklım ermiyor. neye dayanarak ergen olduğuma kanaat getirdi..
2 liralık sigaraya 5 tl vergi ödeyip 7 tl'ye alıyorum. benzin desen 3 lirası vergi.
biz bunları eleştirince ergen oluyoruz, devlete karşı çıkmış oluyoruz..

bok atmak kolay sayın yazar, varsın senin gibilerin gözünde ergen olalım çok mühim değil.
kendisini güldürmemi bekliyormuş herhalde beni keneisini güldürmekten sorumlu bakanı ilan etmiş.
(bkz: bu sefer güldürmedi)
"do not feed the troll" olayını kendi bulmuşcasına coşan yazar. Tabi bunu yaparken de troll başlıklarını up'lıyor*
o bir ekol..
Bana vatansever demiştir.Sağolsundur.
bizi şereflendirmiş yazar.

teşekkürü bir borç biliriz.
insanları etiketlemeye çok meraklı kişi.
ilk önce hiç tanımaz bilmezdim kendisini beni soytarı ilan etti nickimden dolayı.
Yine de sataşmadım. Umursamadım falan.
Ama şimdi de durup dururken kibirli, şımarık, çok bilmiş, ukala, geri kafalı demiş tek 1 entryde. Evet.

E yuh be kardeşim. Sen nasıl bir bilinçaltına sahip nasıl bir insansın anlamadım ki.
ben tam "kardeşim hayat dışarda, gez çık sosyalleş, dolaş. inan ekran başında sanal dünya değildir hayat." yazacaktım ki bakın çok ciddiyim. Entry uzamasın diye yazmamıştım. Lakin kendisinin doktorluk okuduğunu öğrendim.

Sanırım sorun türk eğitim sistemi. Arkadaşsız geçen 18 saat, sadece çalışma ve yoğun stres. Bu arkadaş kafayı yiyenlerden olmuş. ilk, kendisini tedavi etmesi dileğiyle.
(#20910800)

üstüne vazife olmayan işlere pek meraklı olduğu anlaşılan saygısız bir yazar.
(#20929971) nicki gibi entryleri de zehirdir.
(#21008166) eyvallah canım.
sütünü içip uyuması gereken yazar.
Cinsiyet ayrımı yapan çömez yazardır. (bkz: #20814913)
kim ne derse desin aslan kimin heriftir. Zaten iyi bir insan olup olmadığınız şuradan belli olur: insanların sizin hakkınızda ne söylediği çok önemli değildir, ama size "tü kaka" diyenler kaale alınmayacak aptal kişilerse eğer, dimdik devam edin, doğru yoldasınız.