1. 1.
  bir çeşit cilt hastalığıdır. ortada utanılacak bir durum yokken yüzünün kıpkırmızı olmasına neden olur. bazı yiyecekler bu hastalığı tetiklemesiyle durum ciddileşir. tetikleyen yiyeceklerin başını, alkol, sıcak çay, sıcak kahve alır. bu hastalıktan sittin sene kurtuluş yoktur. ömür boyu çekiceksin ammavelakin bazı krem ve ilaçlarla kontrol altına alabilirsin ki nereye kadar? bu hastalığı 50 yıl çeken bile var. dermatoloğlar ve cildiyeler kortizonlu ilaç yazıp yollarlar.
  2 ... megaa
 2. 2.
  kükürtlü sabunun iyi geldiği, yüzde kalıcı kızarıklık gösteren hastalık. doktorun dediğine göre genetikmiş, hastanın psikolojisini ve sosyal yaşantısını olumsuz yönde etkileyip stres yaratarak azar. kesin tedavisi zor olmakla birlikte seansı 300 tl civarı olan diy lazerle gideriliyormuş doktorumun dediğine göre ama ne kadar doğdu ne kadar yalan bilmiyorum.

  (bkz: uzm dr sibel ünlüiskit)
  ... daldasaksagan
 3. 3.
  bu hastalıkla yaşamayı bilmek gerekir eğer kontrol altına alabilirseniz fazla sorun oluşturmaz. (bkz: )alex ferguson (bkz: )fernando torres (bkz: )prince harry (bkz: )prince william (bkz: )cameron diaz (bkz: )bill clinton

  edit:ulan bu bkz vermeyi ne zaman öğrenecem
  ... fiko