bugün

o ilişkide çok dengeleyici olacak kadındır bence. biri şiirler yazıp melankolik takılırken öbürü de iddia kuponu hazırlayarak evin bütçesine katkıda bulunmaya çalışacaktır. roller değişmiş, hayatın müşterek olduğu fikrinde hemfikir olunmuştur.
yürümeyecek ilişki türüdür. romantiklikten hoşlanmayan kadın romantik erkeğin ilgisinden bunalır ve adamı terk eder. Sonra terk edilememe egosu ağır basan erkek bir kıroya dönüşür. Hiç yeltenmeyin böyle şeylere efendim.
Sikip bırak beni kazım diyen kadındır .
benzeri dun gece yasanmis ve baslamadan bitirilmistir;
erkek: seni seviyorum
kiz: niye?
duygusalıkta odun olabilir ama iş pompingene geldiğinde gayet duyarlı bir hal alır..
piyasada bol miktarda bulunan kadın türüdür. bütün kadınlar duygusal olur mu? olmaz yahu. vallahi olmaz. henüz yontulmamış bir yığın kadın var. herhalde allah yollarken bunları, "şükretmeyi bilin" demek istiyor.
birbirilerini tamamlanmasını sağlayan kadındır.
erkek bu durumu kadın kadar abartamayacağı gibi seviliyorsa hoşuna dahi gider.
Sizi sevmemiş. Kadını erkeki yok bu işin, kalbinde aşk hissetmeyen insana dünyaları önüne sersen nafile.

Sevdiğin insana yerden bir taş parçası alıp ver, "eğilip yerden taşı, benim için mi aldın?" diye gözleri dolar.

Alo,taş bu taş ya, romantik bir durum değil. Şekli güzeldi sadece yani aldım verdim işte sakla.

Hasbinallah, hiç ortaları yok.
odun kadın hiç çekilmez abi. kadın dediğin ince nazik olacak.
Bu böyle. Hiç kimse dengi dengine değil. Hep bir zıtlık var ilişkilerde.
su akar yolunu bulur, acele etmeyin.
valla kadınların en güzel yanı duygularını yoğun yaşamaları. duygularını gösteremeyen kadın vardır desek daha doğru olur. yoksa duygusuz insan olamaz yani.
True nefes alandan ne ara naziğe geçtin AMK.
Romantik erkek diye bir şey yok ki.
Onlar hep numara. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı denmesi durumu.