bugün

gerçekçi olmayan bir şekilde, tutkulu, kusursuzlaştırılmış, içinde cinsellik barındırmayan, hayranlık uyandırıcı aşk türü.
olmayan $ey.

ulan yazmayayım diyorum tutamıyorum kendimi. romantik a$k artık yok hocam. eskiden varmı$. yani varmı$tır heralde. çünkü eskiden ileti$im olsun, payla$ım olsun, bu gibi nedenlerle ba$kasını örnek alma yoktu. ba$ka ba$ka psikopat insanların a$kın aleyhine yaptığı beyinsizce eylemler duyulur oldu bilinir oldu. kolpa gençlik de bu zırvaları kendi ili$kileri üzerine yönlendirdi. "bu ili$ki yürümüyooo..!" gibi beyinsizce laflar kurulmaya ba$landı. a$ıksan o ili$ki yürür kendiliğinden lan gerizekalı. "biz dost olsak daha iyiymi$ aslında."... yok yaa öyle mi? sizin yaptığınız; "genç a$ıklarız biz" kisvesiyle a$kın içine sıçmak. $imdi gençlik haftalık, hatta bazıları günlük ili$kilerle ya$ıyor a$kı(artık a$ksa o). ben de a$ığım, kar$ılık göremiyorum, bundan da rahatsız değilim. olmayacağından %100 eminim bu i$in ama hani olursa asla böyle cümleler kurmam, kuramam o ili$kinin içinde. ben benim çünkü, ba$kası değilim, yönlendirmeyle ya$ayamam kalp çarpıntımı. ayaklar altında ezilecek kadar alçalamam ben. çoğu ki$i alçalıyor bu $ekilde ve bunun farkında olmuyorlar. romantik a$k olmayacak bundan sonra, aha da buraya yazıyorum. ta ki bireyler dı$ dünya ili$kilerinden bağımsız ya$ayıp, onlara gözlerini kapatıp, kulaklarını tıkayıncaya kadar.
asya'nın 1994 çıkışlı ilk albümünde yer alır. halk arasında yanlış bir şekilde "vallahi öptürmem" olarak bilinen şarkının gerçek adı budur.

(bkz: vallahi öptürmem)
Sevgilim dün bana seninle tavla atmayı çok özledim dedi. Çok römantik amk.
güncel Önemli Başlıklar