bugün

bu kadar git/gelli bir transfer olması ve sözü geçen oyuncunun robinho oluşu insanı şüpheye düşürmüyor değil.

beşiktaş aş. hisselerine tavan yaptıran robinho köşede dursun, borsa kurulunun baskısı sonrası sitesinden yuvarlama bir açıklama yapan (sponsor bulursak gelecek) beşiktaş, iyice şüphe uyandırdı gözümde. işin içinde bir iş mi var?

umarım ileri ki günlerde beşiktaş'ta görürüz, oynarken izleriz. türkiye liginin kalitesini kesinlikle hisse senetleri kadar arttıracak bir futbolcu. zaten aksi olsaydı hisse senetleri böylesine tavan yapmazdı.

%65 artış mı olur lan. adam zenci aga.
--spoiler--
Olayın bir de ilginç yanı var... Beşiktaşlı taraftarlar Robinho için adeta çıldırırken, çoğu Fenerbahçeli, "Robinho'yu ne yapacağız. Bize stoper ve ön libero lazım." diyor.
--spoiler--
(kaynak: fanatik)

db yorum*: beşiktaş'a gidersen git hacı. tepe tepe kullansınlar seni, ama fener'e gelme sakın! yeter lan gündemi meşgul ettiğin. hem dengeleri de bozarsın. valla gelme bak. umarım çıkan haberler yalandır da fenerbahçe ile gerçekten anlaşmamışsındır. istemiyorum hocam... hem biz seneye ronaldinho'yu alacağız...*
uçağı havaalanına inmiştir yalnız karşılamaya kimse gitmemiş neden acaba? Uçak indi ama kendisi o uçakta yok, uçağı kaçırmış.

tanım: borsada piyasa değerini yükseltmek için demirören in taraftarına attığı kazığın adıdır. Sorarım size günlerdir hop oturuo hop kalktınız, formasını bile yaptınız neredeyse ve geldiğiniz durum belli. E şimdi trabzon maçından sonra şampiyonluğu kutlayan fener taraftarından ne farkınız kaldı.
facebookumda bir anda biçok arkadaşımın profil fotoğrafını değiştirmesine sebep olmuştur.bir iki haftadır devam eden robinholu profil fotoğrafları gitmiş,yerine kişilerin kendi fotoğrafları geri gelmiştir.
birçok yorumda kişinin beşiktaşa transferi üzerinden güya kartala laf atılmaya çalışılmaktadır bazı mallarca.yani quaresma, guti, aurelio transferleriyle bile kendi takımlarına fark atıldığını bilen bu şahıslar böylelikle kendilerini tatmin etmektedir. neyse siz 2-2 olana kadar bursadan haber bekleyin, konuşmayın:)
konu hakkındaki ilk izlenimlerim şöyleydi (#9096140)
gelmesini bekleyen herkes göt olmuştur.

şimdi kaldırın şu herifi sol frameden. yeter lan her gün her gün.
kavruk bebe.

o değil de bir transfer gerçekleşmedi diye ( ki bu çok normal ) tüm beşiktaşlıları yerden yere vuran fenerbahçeli kardeşlerim skandal konusunda ellerine su dökülmeyecek bir kitle olduklarını bilmiyorlar mı ?

ben mi beşiktaş diye bağırdım bağdat caddesinde

ben mi timsah yürüyüşü yaparken anons gelince bank vaziyetinde donup kaldım şükrü saraçoğlu'nda

ben mi kocaman bayrağı ters açtım tribünde

ben mi ortega için pankart açıp kendi futbolcumu yerin dibine soktum

ben mi beşiktaş maçından önce stadda büyü yaptırıp maçta 4 tane gol gördüm kalemde ?
(bkz: #9080353)

hakkında yukarıdaki gibi bir entry girilen futbolcu. *
(bkz: komik duruma düşmek)
bir çok kişiyi göt eden adamdır.

(bkz: bir adebayor vardı noldu ona)
forzabesiktas.com a göre beşiktaşlı olan futbolcu. ingilizlere göre beşiktaş a yakın olan futbolcu.

Robinho signs for Beşiktaş

Manchester City outcast Robinho – the most expensive player in English football history – is close to joining Turkish side Beşiktaş.

The Brazilian, who joined City from Real Madrid for £32.5million in September 2008, has struggled to adapt to English football, and left the Eastlands club to return to former club Santos on loan last season.

Now, after 53 appearances and 16 goals for the Premier League outfit, he will soon officially bring his stay in English football to an end.

Robinho would be the latest big name to join Beşiktaş this summer following the arrivals of his former Real teammate Guti and Portuguese winger Ricardo Quaresma.

The Turkish giants finished fourth in their domestic league last season, and beat HJK Helsinki 2-0 in the first leg of their Europa League playoff on Tuesday night.
Robinho signs for Beşiktaş

http://www.gnepse.com/rob...r-besiktas/#ixzz0xkJQvHsj
(bkz: günlük robinho umutlandırma servisi)
nereye gideceği dört gözle beklenen, transferini ise son güne niye bıraktığı anlaşılmayan futbolcu. bu arada kendisini ac milan plasede tutmuş, ancak gözünü ibrahimovic e dikmiştir. ibrahimovic olmasa da transfer etmeyi düşünmediklerini açıklamıştır.
bu gece sol frame'e geç düşen topçu.
nereye gidicek merak ettiğim topçu. milan ibrahim*in peşinde. barça messi david villa varken robinhoyu naapsın. türkiyeyi istemediğini kendi söyledi zaten. e m. city takımda tutmayacağını açıkladı. kalmış şurda kaç gün. bekliyoruz efendim.
aha geldi, hani gelmezdi! sol frame için dedim dingil!*
mısır'ın al-ahly takımıyla anlaşmış futbolcu. yıllık 12 milyon euro. bonservisi için verilen rakam 74 milyon euro.
Futbolu bıraktığını açıklamasını beklediğim futbolcudur aynı zamanda..

Jübile maçında da FB-BJK formalarıyla birer devre oynaması muhtemeldir..
(bkz: yine mi pilav)
ilk taksiti olarak delgado verilmiştir.
transfer sezonunun bitmesine 3 gün kala bu adam hala bir takımla anlaşmadı. m.city de oynamıycak kesin çünkü m.cıty uefa ya lıste verdı ama robinhonun adı o liste de yoktu. kendi de açıkladı zaten bundan önce m.city de oynamayacağını. insanın aklına tuhaf tuhaf şeyler geliyor paranoyak etti bu adam bizi aq. beşiktaş bu adamın dedikodusuindan 60 trilyon kazadı borsada ve sspekulasyon yuzunden ceza almamak için yalanladılar. ve hatta robinho bile "bana gelen tek resmi teklif fenerbahceden oldu" derken bile bunu beşiktaşlı yöneticilerin yönlendirmesi ile yapıyor. ki beşiktaş ın bu adamla ilgilenmediğ iyic idrak edilsin herkes tarafından kabul edilsin diye. zaten ortalık ayağpa kalkmıştı oyle bir ortamda robinho nun gelmesi süpriz ya da bomba olmayacaktı. umut fakirin ekmeğidir misali halen bekliyorum son dakikaya kadar bu adam beşiktaşa gelebilir. yoksa onca kıyamet boşuna kopmazdı amk. hakkaten beşiktaş a gelmiycekse ozaman birileri bizi çok fena yemiş demektir.
(bkz: bir türk büyüğü)
aldığım bir bilgiye göre karabükspor ile 6 yıllık anlaşma sağlamış oyuncu.

kaynak: götüm.
ibrahimoviçin barcelonada kalması halinde milan'la anlaşması hemen hemen kesin olan brezilyalı forvet. gönül başka şeyler isterdi ya neyse.
her gittiği yerde sorunlu olan yetenekli ama kendisini futbola vermeyen oyuncu.
uefa'dan elenen fenerbahçe 50 milyon versede artık fenere gelmeyecek futbolcudur.
bana sadece fenerbahçeden teklif geldi ama Türkiye'de oynamayı düşünmüyorum diyerek bjklıları hayal kırıklığına uğratmıştır.