-abi bu sene beşiktaşa şey geliyormuş
+kim lan kimmmm
-şeyy abi
+yoksa o mu?? roobbb...
-eve abi o: robinhaaaaaaaaaaahahahaha...*
+aç çükünle oyna.
(bkz: fb ve gs ligi nereye götürüyormuş)

(bkz: fb şampiyonlar liginde)
(bkz: gs uefa avrupa liginde)
tanım: yeter yıldırım demirören diye haykırmaya devam eden taraftardır.

madem ki hala "liverpool liverpool" , alın size "sigmapool" tüh, sorry! "signal olomac"! yaa uff sigma olomouc!

--spoiler--
ligi fenerbahçe ve galatasaray götürüyor!
--spoiler--
(bkz: ne nerdeyim)!?

(bkz: ne içtiysen bidaha içme) *
(bkz: manchester dan robinho haberi mi var)
bağıracak bir beklentisi bile olamayan taraftarları uyuz eden kişilerdir.
(bkz: ama bizim uefa kupamız var)
(bkz: olm bize de carlos geldi anelka geldi)

not: hay ben sizin futbola bakış açınızı...
Beşiktaşlılar bir rüyada.. Aşırı başarı koması, Görmemişin iyi transferi olmuş sorunsalı ve dahası.. küfür ettikleri başkanlarının yalakası oldular.. buna da inanıyorlar.. gelmediği zamanki yüzlerini görmek isterdim. aslında ne diyeceklerini daha çok merak ediyorum. Ama onlarda haklı arkadaşlar.. kaç senedir ligi gs ve fb götürüyor. Hareket gelir belki bu transferlerle.. gerçi ilk asfaltı istanbul büyük şehir belediyesi döşedi ama. Helal olsun valla, belediyemiz çalışıyor!
tipik beşiktaş saçmalığı. hep inanırlar böyle şeylere.
(bkz: bi manşet daha atma inanırım)
(bkz: robinho robinho)

(bkz: naber)
search: besiktas
did you mean liverpool ?

search besiktas:
did you mean çarşıdan aldım robinho eve geldim aurelio ?
beşiktaş diye bağıran fenerbahçelilerden çok daha akıllıdırlar. beşiktaş guti'ye, quaresma'ya, hilbert'e, cenk'e, ersan'a, f.tekke'ye imza attırıp transferde olay yaratmıştır. fenerbahçe gibi 5 tane bidonu yan yana koyup imza şov yapmamıştır.
milan maçlarını seyre dalabilirler.
uefa europa league

enter

search: galatasaray
did you mean? fc karpaty lviv

search: fenerbahçe
did you mean? paok fc

anca bok atın ibneler. *
quaresma yı getirdik bitik dediniz, guti yi getirdik yaşlı dediniz...

beşiktaş a bok atmaktan fırsat bulup takımıza sahip çıkmazsanız, hem avrupadan eleyip, hem dayak atıp, hem paok resmi sitesinde dansöz kıyafeti giydirip adamı taş*şağa bağlarlar. 3 kupa hedefiyle sezona hazırlanıp kaporta çizdirirsiniz elin lvivine. *

hadi hayırlı günner. *

edit: taşşağa bağlandı.

http://i.tmgrup.com.tr/ft.../671x324/510403045058.jpg
şimdi çıkabilirsiniz ortaya saklanmayın hadi.
burdadırlar. geldiğinde, ben burdayım, ben söyledim diye bağırmazlar ama; gelmediğinde "ben de gelecek demiştim" diyecek kadar delikanlıdırlar. penaltı noktası kadar şerefi olmayanlar ego masturbasyonu yapamazlar üzerlerinde. * *.
orelyo camianıza hayırlı olsun.
(bkz: işte robinho gerçeği)
trabzonspor fenerbahçe maçının stresini yaşayan bünyelerin en son hamleyle başlık açmasında son nokta. gelir gelmez, klüp gelir dedi bizde gelmesini istedik. size süper(!) futbolcu(!) geldi de ne oldu? en son biri "sakat derim antremana çıkmam" demişti, diğeri "para mı alırım boşversene" demişti.
(bkz: 14 yıllık ronaldinho rüyası) görüp üstüne üstün (bkz: 2-2) facisını dehşetle izlemiş taraftarlardır.
beklemedeler.
söylendiği gibi, yıllık 7 milyon euro alan bir oyuncunun transferinden bahsediyoruz. hadi alıp gelelim, denilmez.

niang, için iki ay bekleyen fenerbahçeleriler, şimdi konuşuyorlar.

-nerede bu beşiktaş taraftarı?
+bak abi işte orada!

yaratıcı beşiktaş taraftarı: şşşşşş, 1,2,3... be-şik-taşşş!
adam haklı beyler

bjk nın bu sene yaptığı transferleri gs ve fb her sene yapıyordu bu senelik bjk yaptı bu kadar büyütmeyin 5 sene Gs-Fb 1 sene Bjk
burada robinho gelse de gelmese de burda beşiktaşlı kaçmaz ki. ama gelirse gelmez diyenlerin çoğu kaçacak gibi.
beşiktaş burada. robinho gelsede burda gelmesede burda. gelmezse şuraya buraya girecek başlık entry falan demiyorum ama, lig tv de ömer güvenç bitti bu iş derken, forzabesiktas.com , hoşgeldin derken gelmemesi beşiktaşı cidden sıkıntıya sokar. özellikle http://www.forzabesiktas.com un giriş sayfası yılarca dilden dile dolaşır. evet bu dakkadan sonra gelmezse inanın fenerin anons krizine girdiği gibi bir krize gireriz.

herşey bir yana 3 aydır robinho gelecek diyen beni yıkar. fakat geldiğine geleceğine yürekten inanıyorum.
-robinho robinho diye bağıran beşiktaşlılar nerede?
+abi hepsi kendini dağlara vurdu robinho gelmeyince. şu an melendiz dağındalar.
robinho geldiği zaman kanırtarak sikmenin hazzını tam almak için beklemedeler zannedersem.