bugün

ümit özat'la roberto carlos aynı takımda oynayamadığı için gerçekleşmemiş hadisedir.
üçüncü sayfada çıkması gereken haberdir.
bir efsanaye göre şaşı ümit demişki:
+ ben fenerbahçe'de sol bek oynuyordum ve ben jubile yaptığım için mevkime roberto carlos'u aldılar, eğer sağ bek oynasaydım cafu'yu alacaklardı.
(bkz: kop evladım kop)
ümit özat'ın brezilya vatandaşı olup isim değiştirerek adını "luis ozatı da silva umiti" yaparak brezilya milli takımına seçilmesi ile ancak gerçekleşebilecek olaydır. çünkü bu ikilinin başka bir platformda bir arada görmek iğne deliğinden deveyi geçirmekle eşdeğerdir.
(bkz: roberto carlos un fenerbahçe ye transfer olması) efsane(!) fotospor manşetleri.
(bkz: adamın götünü keserler)
roberto carlos'un fenerbahçe'ye transferiyle gerçekleşmesine 1 adım kalmış olaydır.
(bkz: roberto carlos un umit ozat a yazması) *
roberto carlosıun bile utancından sahaya cıkamayacagı bi olay
(bkz: carlos'un ümit özat'ın şaşı gözlerine hayran olması) *
(bkz: umit ozat ın roberto carlos u kesmesi)
carlos:gözlerinden okunuyor beni seviyorsun
ümit:de get
carlos:gözlerin seni ele veriyor sen de istiyorsun
ümit:lan almıyim ayağımın altına
carlos:öyle şaşı gibi bakma içim gidiyorrrrr
ümit:şakamısın lan sen
-ümit, carlos geliyor diyorlar ne diyeceksin senin mevkine göz dikmiş
+gelsin önemli değil.aramızda kalsın ama yönetim rüştüyü bu sene kiralayamadı kale bana kaldı
aksine bu ikilinin kanka olup reklam filmlerinde oynamaları muhtemeldir (bkz: ümit özat-pierre van hoijdonk banka reklamları)
ümit özat'a sorulan bi soruyla dağılmıstım

-fenerbahçe roberto carlos'u alcak ümit senin mevkiinin adamı roberto carlos, ne diyceksin..?

-roberto gelsin tabi hayırlı olur fb için ama benim yedeğim olur tabi.. *
"köpek insanı ısırırsa haber olmaz ama insan köpeği ısırırsa haber olur"dan yola çıkarsak gayet normal bi eylemdir. ama bi de ümit özat'ın roberto carlos'u kesmesi durumu olursa işte o zaman şenlik olur. (bkz: olsa da yesek)
testere veya bıçkı gibi kesici bir alet ile yaparsa daha iyi olacağını düşündüğüm durumdur.
evli barklı bir aile babası olan ümit özat'ın görmezlikten geleceği olay.