1. 1.
  a perfect circle'ı ve dredg'i fazlasıyla andıran seattle'lı progressive rock grubu.
  ... doymak bilmeyen ac insan
 2. 2.
  Terras Fames ve Eidolon isminde iki albümü bulunan progressive/alternative grubu.
  ... trexxxxx
 3. 3.
  dinlendiği zaman akla ilk "dredg" grubunu getiren grup.
  ... wings for marie part 2
 4. 4.
  dredg'den önce dinlemiş olmamın da payı olabilir tabi ama ben pek benzetemiyorum onları dredg'e. böyle daha içli, daha nağmeli, daha daha nasıl tarif edilir ki, sessiz sesiz söylüyor aslında, kendi kendine konuşur gibi. hani deliler olur ya yolda yüyrürken karşılaşırsın bakarsın kendi kendine konuşuyordur fısır fısır sonra birden yine kendi kendine bişilere sinirlenir bağırıp çağırmaya başlar ama yine kendi kendine. amanın dersin kaçayım dersin ama bi yandan da bakarsın arkanı dönüp ne diyo diye dinlersin. hah öyle işte bu adamlar. ya da ben çok iyi sallıyorum. öte yandan vokal kardeşimizin gırtlak yapısının maynard'ı andırdığı doğru, ki nağmeleri de buna borçluyuz herhalde. sevdim yani ben. dinleyin, dinletin efem. hatta ilk olarak şurdan bir fikir edinilebilir bu kardeşlerimiz hakkında:

  https://video.uludagsozluk.com/v/rishloo-12512/

  1 ... ıslak mayolu adam
 5. 5.
  freaks and animals'tır, alchemy alice'tir, pandora'dır, omega'dır. keşfettiğimden beri beni oldukça heyecanlandıran gruptur. mutlaka dinlenilmelidir. candır, canandır ve herşeyden önemlisi adamdır.
  1 ... brecahil
 6. 6.
  Şu an dinlenendir. Tool, dredg ve opeth sentezi yapmış sanki adamlar hele bir albümü var (bkz: feathergun) çıtayı arşa çıkarmıştır.

  Ağzımız bir karış açık, huşu içerisinde dinlemekteyiz...

  rishloo
  3 -1 ... biletlerbiletxd