bugün

“De ki, Allah’ın dışında kuruntu­sunu ettikle­ri­nizi çağırın bakalım; onlar, sıkıntınızı ne gi­der­meye, ne de bir başka tarafa çevirmeye güç yeti­rebilirler. (isrâ 17/56)

edit: Eksileyen şakirt biliyorum ayetleri inkar ediyorsun. Ama lütfen ben müslümanım diye milleti kandırma.

edit2: Öyle birşey yok diyenler için gelsin

--spoiler--
“Cürmümüzle külhan gibi pürnârız, Dert elinden hem her gün zâr u zârız. Affet bizi madem sana hep yârız, Ey nur-u rahmet-i âlem Risaletü’n-Nur! Çevrildi ateşle bu koca dünya, Bir cehennem gibi kaynadı derya. Yetiş imdada ey şâh-ı evliya! Ey bu zamanda rahmet-i âlem Risaletü’n-Nur!”
--spoiler--
Sikke-i tasdik-i gaybi
fiziksel olarak mümkün değildir. risale-i nur kitaptır ya da onun gibi bişey... *
diyanet işleri başkanlığı mealinde

56. De ki: "Onu bırakıp da ilâh diye ileri sürdüklerinizi çağırın. Onlar, başınızdaki sıkıntıyı ne kaldırabilirler ne de değiştirebilirler."

burda anlatılmak istenen allah ın yerine başka bir ilaha inananlardır. kaldı ki her kim allah ın yerine başka bir şeye iman ederse şirktedir.
kendine faydası olmayanlardan medet umacak kadar küçülmüşlerin avuntusudur.
bir garip inanıştır.(mecburi tanım)

Âyet: Kur'an surelerini oluşturan her bir cümleye verilen isimdir.

kürt said'in yazdığı bir kitabı kur'anla eşdeğer tutup orada yazanlara "ayet" diyen zihniyetin beynini ne ile uyuşturduğunu gerçekten merak ediyorum.
(bkz: şirk)
Kalbi sökülerek yenen askere sirayet etmeyen yardımdır...
Sarin gazı deneylerine maruz bırakılıp öldürülen hayvanları işaret edip "bakın aleviler sonunuz böyle olacak ehe ehe" diye video yayınlayan sözde müminleri destekleyen, yardım ve yataklık yapanlara henüz tecelli etmemiş ilahi adalet umarım tez zamanda belinize saplar kılıcını...