bugün

Üstat Said-i nursi efendinin söylediği meşhur sözüdür. *
ayrıca söz konusu risalelerin cilt kapağını yalayan 3, dilleyen 6 kez görmüş gibi olur.
4 defa okunup X2 combo yapıldığında kendisinin görüldüğü ve sohbet edildiği rivayet olunmuştur.
http://www.youtube.com/watch?v=F5itWfXBULc&feature=plcp
kendini peygamber ilan etmiş, din bezirganı said-i nursi şarlatanının söylediği gülünç ifadedir.
cehenneme odun olacak kişi söylemidir.
adam şakirtlerinin zeka seviyesinden o kadar eminmiş bunu söylemiş; biliyordu zaar bu saftrikler bir kez okuyunca anlamaz!

tımarhane günlüklerim çıktı, aldınız mı?
risale'nin hiç bir dinle direk alakalı olmadığını bilmeyen yazar zırvasıdır.

--spoiler--
lö tarak git kur'an-ı kerimin türkeçini oku-anla diyecemde, adamın müslümanla alakası yok, nato mermer nato kafa.
--spoiler--
kitap yazmış bir zatın varlığını ziyadesiyle önemsemesi sonucunda ortaya sunduğu bir kelamdır. şahsın egoya yenilmiş varlığından hasıl olan bu cümle islam görüşüne (tevazu) aykırı olmakla birlikte, sadece kendisini bağlar.

şahsına münhasır said-i nursi efendinin iddiasına göre düşünecek olursak; sevmeyen ve haz etmeyen kişiler okumayarak görmekten arınabilir. seven ve müridi olan şahıslar da 10 kere okuduktan sonra "görmüş kadar oldum" hissine mutabık olabilirler.

nefret kusmaya ne hacet, denklem çok basit. oku ya da okuma. görmek ya da görmemek işte bütün mesele bu bıyığına yandığım. vesselam.
4 defa okunduğunda 40 yapar.
hepsini okudum* kimseyi görmedim.
samimiyim.