bugün

portekizli kasap. bakalım bugün kimi biçip kart görmeyecek. evet.
az boq7 şakası yapmadılar bize senin yüzünden ah ah.
şenol güneş sayesinde adam geçebiliyormuş..

(bkz: asjdasjdjasdjasdj)
iyi bi futbolcu olmasının yanı sıra kibar ve tatlı bir adamdır.
Bugüne kadar derbilerde hep yokları oynadı. Sezon başında super kupa maçında biraz şansa gs ye gölü var sadece. Bakalım bu maç ne yapacak. Ama en az bir asist yazdıracak heralde.
Geçen hafta skandal bir şekilde kart görmeyen çingene.
ilk geldiği yıl bize az çektirmemişti.
Mükemmel bir orta yapan futbolcu.
ortaları müthiş olan beşiktaş sağ kanat oyuncusu.
ulan korktu ülkeyi terketti sandım allahsız. durduk yere niye hortlattın?
kızı resmen kendisi;

görsel
kerim ve olcay ın arkasında yedek kalmasını beklediğim oyuncu. takım oyununa yatkın değil. o varken sahada top iyi kullanılmıyor. son çare olarak ikinci yarı sokulmalı oyuna.
ota boka rabona, trivela vs. deneyen mal oyuncu.
Maç başına 20 top kaybı ile oynayan beşiktaş'ımın şaklaban futbolcusu. Kartaliçeler ve çalım hastası hayranları olduğu için lobisi güçlüdür, böyle olunca yaptığı salaklıklar hayranları tarafından görülmez çünkü o rakip takım futbolcusuna bacak arası atmıştır. Umarım akıllanırsınız şaklaban7 sevdalıları.
Şaklaban7 sevdalıları allah'ınızı seviyorsanız twitter'a girip arama motoruna antisaklaban yazın ve ne demek istediğimi anlayın.
Beşiktaş'ın tuzu biberi.
görsel
adamlık yapmıştır.

not: gheorghe hagi.
(bkz: Kasap)

Bu sezon biçe biçe bir hal oldu. Kart mı? Anca sarı ile geçiştir. Evet.
Yanlız şaka maka az önce adamın anasnı skti.
saatli bomba.

görsel
bugune kadar bir kez bile kirmizi kart gormeyen yeteneksiz artistin teki.

bugun rakibin bacagini kiracakti amk' un bebesi..
görsel
Bir Galatasaraylı olarak açık yüreklilikle söyleyebilirim ki Türkiye'nin en kaliteli kanat oyuncusu. Bruma ile, Lens ile karşılaştırılması şahsına hakarettir.
Jübilesini Beşiktaş' ya yaparsa beni mesut edecek kanat oyuncusu.
ikinci gelişi sırasında sen gelme ulan ayı diyenlerdendim. beni göt etti. fakat takıma verdiği katkıyı gördükçe iyiki beni göt etti diyorum. bir diğer göt oluşumda fabri reyize kova dediğim zamandı. şükür o da q7 reisin yolundan gitti.
güncel Önemli Başlıklar