bugün

(bkz: özürlü bukelamun)
insanlığa büyük bir yararı olacağını düşündüğüm yazar. beni hayal kırıklığına uğratma.
Tecavüz şerefsizlik ve orospu çocukluğudur, ama bunu bi ırka mal etmekte bundan farklı değildir. Seninde vereceğin sübliminal mesajı silkeyim. Böyle hassas konuları da ırkçılığınıza mal ettiniz ya allah ıslah etsin sizi.görsel
Boşluk bırakmayı bilmeyen yazar. Hoşgelmiş. Umarım Troll değildir.
Sözlüğün güzide türkçü yazarlarından. Harun abi olmasa da adet yerini bulsun: görsel
(#16868074)

nerde içinde kürt kelimesi olan bir başlık varsa muhakkak kürtlere hakaret etmek ve aşağılamaya çalışmak için oradadır. *
3 aylık oğlan çocuğu olan yazardır. allah analı babalı büyütsün, uzun ömürler nasip etsin inşallah. vatana, millete, ailesine hayırlı bir evlat olması dileklerimle..
baba olacağını öğrenen yazar.

ben bu heyecanı 2 defa yaşadım**.

sevgili yazar kardeşim;

artık hayatın hiç bir zaman eskisi gibi olmayacak, dünyanın en bencil adamı da olsan önce
evladın olacak, çünkü sen onun büyük kocaman güçlü babası olacaksın. artık evlilik sevgili
gibi olmayacak senin için; yiyip içip seks yapıp tatile çıkmayacaksın. çünkü artık aile oluyorsun.

son gece sendromu yaşamıştım ben çok enteresandı; düşünsene..son defa 2 kişi olarak yatacaksın evinde.
bir daha eve geldiğinde 3 kişisin.

artık sigarayı filan bırakacaksın evladının kep giyme törenini ve hatta mürüvetini görmek için*
trafikte it uğursuza haddini bildirmeye kalkmayacaksın, kavgalara girmeyeceksin, sebaat etmeyi öğreneceksin
hayallerini ertelemeyi öğreneceksin, sırf ailen için... ve en önemlisi fedakarlık yapmayı öğreneceksin...

aslında daha sayfalarca yazardım da hadi neyse...
yürekten kutluyorum, tebrikler...
ülkücülere laf atan herkesi kürt sanan bir yazar. yazık la!
Türk milliyetçiliğini kürt tecavüzcüler olarak algılamış çaylak.
Bir küfür cümlesinin karakter sınırına takılmış hali..

orijinali "renkdegistiremeyenbukalemununtaaminakoyayim" şeklinde olabilir..
(#21576393)

biri dur desin yazarı. sözlükte geçirdiği vakit boyunca sağa sola sataşmadan duramıyor. sıkıntıları var galiba.
benim ikinci bi şubem olarak kabul edilebilir. evet
(#23960190) eşek siken yazar, tecrübelerinle bizi aydınlattığı için, git buralardan diyoruz.

http://uludagsozluk.com/k...rt-tanr%C4%B1lar%C4%B1/9/
9. nesil provokatör.