bugün

(#24900669)

türkçe bilmeyen komik türkçü.

"de" bağlacından bihaber bu arkadaş. allah'ını seven üzerine gramer atsın.

namaz kılmayan adamın şeriatçı olması gibi bir şey bu...
bir adet troll.

ama trolllük görevini neden kürtler üzerinden yaptığını anlayamıyorum. kendisi baba tarafından kürt zira. gerçekten ilginç doğrusu. başka yaraları var herhalde.
Anne tarafından yörük, baba tarafından kürt "bukalemun" efe. Kendi milletini reddederek nemalanmaya çalıştığı ırkın mensuplarının himayesine girmekten utanmayan yazar.
ezikliğin verdiği olumsuzlukla düşünme yeteneğini kaybetmiş fazlalık.
nickiyle vasıfsızlığını itiraf eden yazar...
baslık-bkz olayına yeni boyut getirmiş kişi.

benden yaşça büyükse ellerinden, küçükse gözlerinden öpüyorum.
Türk milliyetçiliğini kürt tecavüzcüler olarak algılamış çaylak.
Tecavüz şerefsizlik ve orospu çocukluğudur, ama bunu bi ırka mal etmekte bundan farklı değildir. Seninde vereceğin sübliminal mesajı silkeyim. Böyle hassas konuları da ırkçılığınıza mal ettiniz ya allah ıslah etsin sizi.görsel
(#23960190) eşek siken yazar, tecrübelerinle bizi aydınlattığı için, git buralardan diyoruz.

http://uludagsozluk.com/k...rt-tanr%C4%B1lar%C4%B1/9/
(#23901029) yüreğine kalemine sağlık kardeşim. Lakin ampul beyinlilerden fazla performans bekliyor, boşa çaba sarfediyor. Değerlidir.
renk değiştiremediğine göre soyu bozuk bir bukalemun tez zamanda ırkının adını temizlemek için hazır ergen iken silkilmeli ve asılmalı.
Genetik bozukluğu olan hayvan. Yazık kimin çocuğuysa.
Yazardır. iyi yazardır. iyi ayar verir. Bunu herkes bilir.
adamı gülmekten öldüren yazar.

zekasını biricik yöneticisi kiğılı amcasından almış maşallah.
insanlığa büyük bir yararı olacağını düşündüğüm yazar. beni hayal kırıklığına uğratma.
Boşluk bırakmayı bilmeyen yazar. Hoşgelmiş. Umarım Troll değildir.
Sözlüğün güzide türkçü yazarlarından. Harun abi olmasa da adet yerini bulsun: görsel
(#23358584)

liseli lan, valla liseli. ya da en azından akıl yaşı oralarda kalmış. zira biz o esprileri teee lisede yapıyorduk. hatta ortaokulda yapıyorduk ta nese hadi lise olsun*.
(#23335993)' de yer alan rakip kulüplerdeki futbolculara karşı kırıcı çıkışından ötürü donuza eklemekten mutluluk duyduğum yazar. diliyorum ki futbolun renkleri kaybolmaz, futbolda kargaşa yaratan kırıcı fanatik zihniyet yerini centilmenliğe bırakır.
bu vesileyle sözlüğe donuzu kazandıran ve futbol fanatiklerinin okunmasına engel olarak iç rahatlatan zall' a teşekkürü borç bilirim.
(#23322754)

ağlama melis.
#23271237 üstteki entry'yi refere ederek lafı pis koymuştur. uff.
Biz onu oyle de severiz.
beni illa, zorla kürt yapacak yazar. onu da yapamıyor aslında. herkes bunları siktir etmiş diyor. kürtlerin yüzyıllardır o bölgede olduğunu bilmeden. ilginç bir cümle. türk milleti diyor hala. türkiye halkları diyemiyor çünkü kürt ün ermeni nin rum un arap ın varlığı batıyor kendisine. çok istiyorsa moğolistan a gidebilir aslında. biz burda türk kürt arap ermeni rum alevi sünni fener cimbom, çok rahat yaşarız. her bir halk kendi kültürü rahatça yaşar, tam "bir" ülke oluruz. ama bu gibiler rahatsız bu durumdan. olsun efenim, insanlar konuşa konuşa.
ülkücülere laf atan herkesi kürt sanan bir yazar. yazık la!
entry nick uyumu hası yapmış.

önce şurdaki tespite bakın. (bkz: yandex reklamındaki ibretlik tespit)
sonra şu entrye : (bkz: #22413713)