bugün

ömer hoca lı gergedan reklamı izlerken heyecanı kaçıran durumdur. dizi değil film girer genelde araya.
adam orda gardaşım sikinizi kaldıracaz diyo, on küsür yıldır sik kaldırmak bizim uzmanlık alanımız oldu gardaşım diyo.sen 40 dakkadır izlediğimiz, kaptırdığımız reklamın arasına 10 dakka boyunca film izletiyorlar. lan izliyoruz işte bozmasana amk.
türkiye´ nin acayip bittiğini gösteren bi sinyaldir o aslında. reklam diyosun, internet sayfaları var, ben bilimum devletin sayfalarına giriyorum kardeşim, türk sayfasinda 2 dakkalık bişey izliycem, başında ortasında sonunda reklam çıkıyo, oluyo sana 3,5 dakka.

bi anormallik var hakkaten.
Mizah ağlıyor şuan anlıyor musun!
Tv8 için geçerli olabilir. Reklam izlerken arada survivor veriyor. Evet.
Reklam arası dizi izlendiği için alışmak gerekir.
Youtube'da başımıza gelen talihsiz durum.

Masaüstü tarayıcıda chrome eklentileri sayesinde reklam görmüyorum hiç. telefonda ise youtube uygulamasından değil de mesela opera tarayıcıdan açtığım için yine reklam görmüyorum.

Geçenlerde dalgınlıkla youtube uygulamasından girdim hakikaten maksimum 2 dakikada bir reklam. Bokunu çıkarmışlar.
Reklam keyfimizin içine eden olaydır. Biz YouTube’a güzel güzel reklamlar izlemek için girerken araya dizi, video giriyor...
dizileri engellemek için çeşitli blocker uygulamaları var. bu uygulamalarla reklamları kesintisiz izleyip dizilerin araya girmesini engelleyebilirsiniz.
(bkz: reklam izlerken araya oyun girmesi) gibi bir şeydir.
(bkz: tv 8)