bugün

Kadinlarin anlamsizligidir.

Hoslandigimi soyledim. Ne zaman başladı, nasıl oldu diye sorular sordu. Ben de anlattım. Görüldü atıp yazmadi.

Hayır hislerin olumsuzsa duzgunce belirtmek bu kadar mi zor.
(bkz: stepne)
Hepiniz aynı boksunuza denk gelen kadındır.
Karşılık verecek kadın isterse erkeği yok eder bahaneler bunlar.
Arkadaşımsın kafası tabi.
Kendine saygısı olmayan kadındır. Var böyle tanıdıklarım yedekte tutma kafasındalar, ya evet de ya hayır de bitsin konu. birine umut vermek ya da onun duygularıyla oynamak çok adice. Eminim bu kadının erkek versiyonu da vardır umarım birbirleriyle eşleşirler.
Süründürür, ne istediğini asla anlamazsın. istemiyorum dese bile gözleri kal der gibi gibidir.

Elli kere sorarsın nedie ne değildir diye. Sürekli kaçamak yanıt verir delirtir. Birkaç gün sonra öyle bir şey söyler ki mıh gibi çakılır kalırsın yerinde. Aha dersin tamam o da istiyor bütün o kaprisler, istemiyorumlar falan bahaneymiş bal gibi de istiyor. 1 saat sonra baaam bi laf eder dünya başına yıkılır.

Yaşıyorum oradan biliyorum.
Biz ona cuzdan kenari diyoruz.
aklının başına getirilmesi gereken kadındır. Baştan çıkarılıp tez zamanda... neyse.
Ulan 40 gün önce bu başlıgi actim hala ayni durumdayim amk.

Bakalim yakin zaman icin yemek davetimi kabul etti ne olacak acaba.
Acil olarak götüne tekmeyi basmanız gereken adi kadındır. Kendi yörüngesine uydu arıyor. Yedek kulübesini dolu tutuyor.
Alfa olmadığınızın farkında aynı zamanda etrafındakilerin de dişe dokunur adamlar olmadığının farkında olan kızın yedekte tutma davranışıdır.
Y e d e k l e n d i n i z.