bugün

entry'ler (32)

ne düşünüyorsun

Tüm bu olup bitenler ne zaman son bulacak? An itibariyle, biramdan aldığım bilmemkaçyüzüncü yudumumda evet aklımdan geçenler bunlar.

kafayı boşaltmak için yapılan şeyler

içilen 8-10 şişe bira, uzun yürüyüş ve bol bol müzik.

aynaya bakınca düşünülenler

Fettah Can hislerime tercümandır..

Göz ucuyla aynaya baktım dün gece
Değişmişim, eskiden ne kıyaktım.

aşkım seninle kuru ekmeğe bile razıyım diyen kız

Ben hiç “kuru ekmeğe bile razıyım” diyen kadın görmedim, duymadım. Varsa ve harbiden razıysa alnından öperim.

yazarların nicki nin anlamları

Yok ki bir anlamı. Yazacak bir nick bulamadım 2006’dan beri bu ismi kullanıyorum.

reddetmeyen kabul de etmeyen kadın

Süründürür, ne istediğini asla anlamazsın. istemiyorum dese bile gözleri kal der gibi gibidir.

Elli kere sorarsın nedie ne değildir diye. Sürekli kaçamak yanıt verir delirtir. Birkaç gün sonra öyle bir şey söyler ki mıh gibi çakılır kalırsın yerinde. Aha dersin tamam o da istiyor bütün o kaprisler, istemiyorumlar falan bahaneymiş bal gibi de istiyor. 1 saat sonra baaam bi laf eder dünya başına yıkılır.

Yaşıyorum oradan biliyorum.

seninle şöyle olabilirdik

Ben görselden ziyade birkaç dizeyle katılmak isterim.

Seninle bir bütün olabilirdik.
Hoşça kal gözümün nuru, hoşça kal.
Hoşça kal canımın içi, hoşça kal.

çocuk odasına sahip olmamış çocuk

17-18 yaşında ancak sahip olabilmiştim. O yaşa kadar da salonda kanepede yattım. Lisede sevgilimden ayrıldığımda yastığa sarılıp ağlayamadım bile salonda yatıyordum çünkü. Şimdi odam var ama sahip olduğum yaştan beri abimle paylaşıyorum. ):

kapısı hep açıktır peder bey rahatsız oluyor baaam diye açıp giriyor içeri hiç özelimiz yok şükür.

twitter da engel yediğiniz ünlüler

Tuna Kiremitçi engellemiş beni. Bir şarkısını beğenip övmek istediğimde fark ettim. Nereden buldu beni, ne istedi de engelledi hiç bilmiyorum. Canı sağ olsun.

ilk buluşmaya çiçekle gitmek

Mevsime uygun, çok abartılı olmayan -papatya olabilir- bir çiçek tercih edebilirsin. Şık olur hem.

keloğlan kitabında çocuk tecavüzü ve pedofili

Annelere ve babalara büyük iş düşüyor artık. Çocukların neyi okuduğunu, ne okuduğunu özenle, dikkatle incelemeleri ve ona göre hareket etmeleri gerekiyor. En ufak dikkatsizlik 10 sene sonra o çocukların bambaşka insanlar olmasına sebep olacak. Çocuklar artık önce allaha sonda ebeveynlere emanet.

orgazmdan daha zevkli anlar

Pisuvara işemek.

aslen nerelisin saçmalığı

Barış Manço bu soruya; Hemşerim esas memleket nire? Bu dünya benim memleket” diyerek yanıt vermiştir. Ruhu şad olsun.

sabahın 5 inde sucuk ekmek yemek

Gastrit, ülser ve reflü hastalarının asla ve asla yememesi gereken saattir. Sonra midemiz çok ağrıyo lan canımızı çektirmeyin ):

ulu orta sakso çeken kadın

Ulu orta değil ofiste yapılmıştır. Görüp de videoyla ifşa eden iflah olmaz bir otuzbircidir. Yanda gülen ablaların da seks hayatı sıfırdır. Aksi durumda böylr bir şeyi gören insan kafasını çevirir işine devam ederdi.

kimse atatürk e saygı duymak zorunda değil

Ben böyle başlıkların art niyetli açıldığı kanaatindeyim. Arkadaşlar, sevmek zorunda değilsiniz beni, bir başkasını ya da Mustafa Kemal Atatürk’ü. Fakat ortada bir gerçek var ki; paramparça olmuş toprakları o zamanın şartlarına göre toparlayabildiği kadar toparlamış, tüm dünyanın saygı duyduğu bir liderdir Atatürk. Zevk sefa içinde, karı kızla alem yapıp, çil çil altınla oynasaydı severdiniz belki ama üzgünüm neyi var neyi yoksa bu vatan için feda etmiştir Atatürk.

dolar düşünce sesi kesilen güruh

Hakkında konuşanı gözaltına aldıkları için olabilir.

baktıktan sonra hemen sil aşkım

Neyse ki snap çıktı bu uyarıdan kurtuldu hanım kızlarımız.

içine ışınlanmak istenen oyunlar

Wow , Starcraft , Red Alert bir de Assasins Creed.

bireysel emeklilik sistemi

Girişi olan, çıkışı olmayan sistem. Ya öleceksin ya sakat kalacaksın ancak öyle. Yalnız alfalığa bakar mısın ölünce kesiyorlar. Yok birader eşten dosttan tahsil etseydiniz ya oluyor mu böyle?