bugün

mutlaka cevaplanmasi gereken bir mesajdir bu.. aksi takdirde sizi hazimsiz bir ezik zannedebilir.

mesela soyle bir cevap son derece karizmatik olur;

(bkz: sanane lan göt)
+nasılsın?
-çok iyiyim.
+ne? ben bugün seni reddettim unuttun galiba?
-he sen reddedince ben de halkla ilişkilerde ki okşansu ya teklif ettim, kabul etti. hem senden daha güzel.
+okşansu mu? pehh onun göğüsleri küçücük. bi de benimkileri görsen...
-olur ne zaman buluşalım?
siktirmem ama sikmek istiyorum de bana. cümlesinin kısacasıdır.
- Nasılsın....!
+ Eşeğin şeyi gibiyim sanane amk. Yol verdikten sonra sanane nasıl olduğumdan.
- kem...küm...
+ sie kümülatif değerini almayayım şimdi....:)
- nasılsın?
- Du şimdi meşgulum, edebiyatta figen var ya ona yazıyorum. Ha reddettiğine pişman olduysan hiç bununla uğraşmayayım hazır olmuşu varken haa ne dersin ?
- Öküzsün Rıza, nasılsın sorusuna Öküzüm cevabını duymak için yazmıştım.
- Öküzüm dersem yarın bizim eve gelirmisin?
- dııııııt.
iradesizin önde gideni olduğunu gösterir. hatta ne istediğini bilmeyen, göt mahsulü şeytan ibnenin tekidir.
canı şey istiyodur..
derhal istediği verilmelidir.
(bkz: yavşak her cinste yavşaktır)
egosunu tatmin edecek başka bir erkek bulamamıştır büyük ihtimal.
Seni siktim attım, aha şimdi de yedeğe alıyorum demektir.
ilgisiz kalmıştır, kötü düşünmemek gerekir. *
tecavüzden sonra zevk aldın mı sorusu nasıl abes ise bu mesaj o denli can sıkıcıdır.
'çok kötüyüm, köprüye doğru gidiyorum' şeklinde cevaplarsanız, beklediğini yapmış olursunuz ki bu soru zaten saniyede kim kardashian götüne sahip olmak için sorulmuştur.
onun yerine 'pardon ya tanıyamadım, dün gece çoksarhoştum galiba' şeklinde cevaplamanız evladır.
iyi yamultabilmiş miyim diye kontrol etmek amacıyla atıyordur.
"fotoğraflarına bakıyorum" diye cevap atıldığında göt katsayısının artışı doğal ortamında gözlemlenebilir.
kız başka bir erkek için teklif eden çocuğu reddetmiştir. Moron kız ilgi duyduğu erkekten siktiri yiyince pirince giderken bulgurdan da olmayalım düşüncesiyle başta reddettiği erkeğe yüzsüz bir şekilde geri dönüş yapması.
başa reddedilişten 1 gün sonra gelmiş bir olaydır.sözde reddetmiş olmanın, kalp kırmış olmanın verdiği üzüntü(!)** sonrası vicdanını rahatlamak ister kızımız, facebooktan nasılsın diye sorar.

aslında iyi değilizdir, ancak bu hadsiz kızın vicdan rahatlatma saldırısına karşı koyacak güce de sahip değildir bünye.Buna rağmen kıza "iyiyim * " cevabı verilir ve kız kibarca siktir edilir.

sonrası mı? http://www.youtube.com/watch?v=a2KfxAi1u4E
tatları kaçıran durum. başıma geldi, hem de nasıl geldi. salaklık bizlerde ama.
işte kadının ne kadar zor olduğunu ve ne yapmak istediğini tam anlamıyla bilmemesinin işaretleridir. kadın işte böyledir . hem bitsin der ama aslında bir yanı da acır nasıl iyi mi diye de merak eder. çık bakalım işin içinden çıkabilirsen!
o kızın gözden düşmesini sağlayan yararlı bir davranıştır aslında.
anayın amı gibiyim diye cevap verilmesi gereken kızdır.
-sezai nasılsın?
+sence?
-üzülme, benden daha iyisini bulursun.
+hassiktir ordan orosbu.
bir kez daha reddetmenin verdiği o anlatılmaz hazzı yaşamak isteyen kızın yaptığı ve ya yapacağı eylemdir.
- Nasılsın_
+ Nasıl olabilirim ki?
- Bilmem, ama böyle olması gerekiyodu.
+ Neden mesaj attın peki? Niye ümit veriyosun!
- Bilmiyorum.
+ Nasıl bilmiyosun? Siktri çekerken iyidi ama!
- Sus! tamam!
+ Susmuyom lan! Mna koduğumun kızı! Kaşara bak lan!
- Ne diyosun sen be salak!
+ ananın diyorum *mı diyorum.
- Seni anıla söyliyimde gör! kork olum bundan sonra, bakalım sokağa çıkabilicek misin?
+ Pelin dur silme! Şaka yaptım! Pelin kuzenim yazmış yaa'
-....
- nasılsın...
+ mesaj atma oç.
-nasılsın?.... (üç nokta da olmazsa olmaz)
+ oyunun en güzel yerinde zil çalınca üzülürdük ya, öyleyim.
-ben yattım iyi geceler.

işte bu yüzden! ulan bir değişin lan.