bugün

evet bir başka yeri yerinden oynatacak tespitimle başbaşa bırakıyorum sizi.

ünlü bilim adamı recep tayyip erdoğanın beyninin yüzde 217 sini kullandığını duyanlar heralde şoktan şoka koşarlar.
ben de ilk öğrendiğimde koştum ama sonra şoke olmamla normalleşmem aynı anda oldu.

türkiye'de beyin kullanma ortalamasının %3 olduğu göz önüne alınırsa, kendisinin %217 gibi ultra bir sayıya ulaşmasının tek sırrı overclock diyebiliriz.
basının abartması!
(bkz: tayyip erdoğanın beyninin olmaması)
petek dinçöz yüzde 7 sini kullanabiliyosa gayet doğal olan eylem .
(bkz: recep tayyip in uzaylı olması)*
yüzde 100'ünü kullanması halinde konuşmak, düşünmek, gibi aktiviteleri de yapamayacağından, bizim için daha hayırlı olanıdır.
olasılık olarak imkansız olan durumdur. sanırım başlığı kendisi açmış. *
(bkz: o son birayı içmeyecektim)
tayyibin beynini kullanmasına gerek yok zaten isterse %500 kullansın.zaten onun yerine karar alıp uygulayanlar var. tayyip sadece ordan oraya koşuyor. (bkz: koçum bi çay kap gel)
(bkz: kim oynadı bunun ayarlarıyla)
umarım 434 unu kullanmayı ogrenemez.
yoksa vay halımıze.
(bkz: recep tayyip in beyninin yüzde 217 sinin yıkanması)
olması imkansız olaydır, ayrıca zaten zeki insanlar beyinlerinin daha küçük bir kısmını kullanıyorlarmış, daha küçük kısımla daha büyük işlev .
cemil ipekçi'nin çüküyle oynama ihtimaliyle aynı ihtimale sahip olan durumdur.
evrimsel araştırmalar göstermiştir ki, insan modernleştikçe ve geliştikçe beyni küçülmüş. yani bir kaç milyon yıl önceki insanların beyninin hacimce ve kütlece daha büyük olması bir avantaj değildir. 2,17 beyinli bi insanın da üstün bir yaratık değil ancak milyonlarca yıl öncesinden kalma bi fosil olduğu söylenebilir. *
(bkz: fazla kullanmaktan yandı)
(bkz: kısa devre)
bazı sözlük yazarlarının beyinlerini hiç kullanmayıp omurilik soğanları ile başlık sıçmasından bağımsız olay.
LÜTFEN ABARTMAYALIM. O BEYiN DEĞiL, BEYiNCiK. *
hava sıcak olduğunda yüzde 190 lara kadar düşse de, ortalaması 217'dir.