bugün

reis.
naber ya?
hayır nickaltına yazmak istemiyorum, ama gün geçmiyor ki bir şey olmasın.
belki okursun diye yazıyorum.
neyse.
reis yunan cumhurbaşkanı, işgal ettiğikleri adalardan birine çıkıp sana meydan okumuş.
meydan okumak derken, baya baya racon kesmiş sana.
(bkz: yunan c başkanının tayyip e yiyorsa gel al demesi)

evet, sen almanya'ya artislik yapıyorsun,
(bkz: almanya hasbelkader zengin olmuştur)

ama burnunun dibinde olan bitenden haberin yok.

nereye kadar gidecek bu böyle başkan?
biri çıkıp "kral çıplak" diyecek elbet.
asrın hırsızı,terör dostu,diktatör,ATATÜRK,TÜRK,CUMHURiYET,düşmanı vatan haini ABD nin kuklası.
bir gün ölecek ama zengin ölecek.
Cumhurbaşkanını burda eleştirenler belli ki onu hala tanıyamamışlar. Yaptığı bu tarz açıklamaların arkasında çok farklı planlar gizlidir. Bazen çıkarları korumak için duruma göre açıklamalar yapması normaldir.

Şuan "lozan'ı tanımıyorum" derse adamlar bu sefer "madem tanımıyorsun ver güneydoğu'yu" diyecekler. Siyaset denge işidir. Rasgele konuşsa kılıçdaroğlu'ndan farkı kalmaz. Onu farklı yapan siyasi dehasıdır.

"Beyler ülke yönetiyoruz ülke."
https://youtu.be/iSSqGkqnVvo
noldu şimdi almanyaya atar mı yapıyoruz yoksa yalıyor muyuz?
az önce almanya' ya "senin ki hukukta bizim ki guguk mu" diyerek ders veren ilkokul terk, rövanşist cumhurbaşkanı. anlamadığı şu;

batı türkiye' nin içişlerine karışsa da , objektif olmasa da sen ülkende hukuka uygun davranmak zorundasın. batıya gazetecileri, akademisyenleri, hero tişörtü giyen insanları tutuklayarak hukuk dersi veremezsin.

şahsen benim bir vatandaş olarak batı' nın bize bakış açısı umurumda değil. Ben vatandaş olarak bu ülkede kendimi güvende hissediyor muyum önemli olan bu.

sayesinde hissetmiyorum.
Bence 2019 seçimlerde muhtemelen israil veya amerika ile sorun yaşanır çünkü bu seçim önemli.
götünün kılıyık, severek izliyoruz.
bugün çok sağlam atarlanmıştır.
Ya taraf olursunuz ya da bertaraf.
En fazla ürünü ihraç ettiğimiz, en fazla ürünü ithal ettiğimiz, ülkemize en fazla yatırımı yapan, ülkemize ziyadesiyle turist gönderen almanya ya atarlanmıştır.
Zekice....
Kabadayılık politikası türkiye'de prim yaptırabilir ama dış politikada hiçbir işe yaramaz. Zaten dış politikanın durumu ortada herkesle kavga herkesle problem. Uganda, somali, nijerya falan kaldı problem yaşamadığımız herhalde.
Tercümesi kendi adamları tarafından yapılmayan konuşmaları başımıza iş açacak.
Ya metin hazırlat tüm basına dağıt ve metne bağlı kal.
Ya da sus.
türkiye cumhuriyeti tarihinin ilk partili cumhurbaşkanıdır.
Ulan yoksaa !!! diye sevinerek başlığa daldım ama malasef herzamanki gibi 180 derece dönüp özür dilemeden önceki hamlesini yapmış.
Tühh bee oysa ki ben neler düşünmüştüm.
Ne yazık ki kadere bak ! Kadere bak ! Kimler kimlerle yanyana geliyor. Ahh ahh. Nereden nereye... Bak bunlar hep imtihan. Ne oldum deme ne olacağım de.
ismini solda görünce, yine hangi konuda çark etti diye düşündüğüm baş cumurbaşkanı.
internette öyle gezinirken bir adet videosuna rastladığım siyasetçidir. buldum sanırım videoyu paylaşayım istedim.

http://www.cumhuriyet.com...nda_boyle_konusmustu.html

hayatta hiçbir zaman büyük konuşmamak gerekir sözünü hatırlattı bana sabah sabah. 10 gün öncede avrasya tüneli trafiğe kapatılmıştı deniz seferleri durdurulmuştu yollar derelere dönmüştü istanbulumuzda. dünde aynısı oldu..
Asrın Hırsızı vatan haini ümmetçi Türk düşmanı demokrasi ATATÜRK laiklik düşmanı.
Avrasya tüneli konuşmasında;
"Dışarıdaki ıklim şartlarından etkilenmeden kesintisiz ulaşım mümkün"

Aynen böyle demiş.
Valla dinleyin bak.

Abi seni müteahhitler kandırmış resmen.
Bildiğin yemişler seni.

Ulan ne güldüm ya.

Sen allah'ın iklim şartlarına laf edersen böyle rezil olursun işte.
yorumsuz..

görsel
tövbe estağfurullah kişisi.
elim hadise.
kendisine muhtar olamazsın diyenler şimdi kahvede pişti oynuyorlar.
kendisi dünyaya hükmediyor.
ulu reis, büyük adam, yiğit önder.
görsel
inşallah yakında ibret verici bir şekilde; yanında fetö ve diğer tarikatları da götürerek devrileceğini umduğum diktatör. inşallah bu devriliş, bir tek kişinin bile bu adamın sahtekarlığına şüphe etmeyeceği bir şekilde olur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar