bugün

itiraz edip kabul etmemek için kıçını yerlere sürenlerin aksine, yeni sistemi kullanarak Erdoğan dan kurtulunabileceğini kavramış kemalistleri görmek ;sert kış şartlarından sonra baharın müjdecisi göçmen kuşları görmek gibi. Umut veriyor insana.

Tamam kardeşim yeter ki sistemi kavra. Bildiğinin birinden kalmamakta hakkın.
Rederandum sonrası eyüpte şükür namazı kılmış.

Ah şu namaz kılışların yok mu.

görsel

Her namazda riya.
Referandumdaki Hayır oylarından mutlaka ders alması lazım gelen cb. Eğer almazsa 2019 da iktidarı kaybedebilir. Türkiye realist insanların ülkesidir. Sen bu ülkenin ekonomik refahını artıramazsan ve giderek fakirleşirsek reis bile olsan sandıkta tarih olursun. Gün gelir maçı 1-0 kazanmakta kurtarmaz..

Türkiye için avrupa Birliği normları hep bir cıtadır. Amaç ona standartlara ulaşmak olmalı. Sırtımızı dönmek başımızı kuma gömmektir. Eğer AB Türkiye'ye destek olmasaydı ekonomik kalkınmayı Erdoğan başaramazdı.
hayatının darbesini yedi.. milyonlarca oy çalmasına ragmen yüzde 50 yi zor yakaladı.. merak etmeyin uzun bir süre boyle ahkam kesemeyecek.. ortalık durukduktan sonra belki.
Danışmanlarını komple değiştirmesi, veya onları can kulağıyla dinlemesi lazım. ingiltere yi ab nin kurucusu, norveç i ise ab den çıkan bir ülke olarak örnek vermek ve tarihi bu derece yanlış bilmek yakışmıyor türkiye cumhuryeti cumhurbaşkanına.
Afedersiniz zeka sikintisi çeken danışmanlara sahiptir kendisi. Orada onlari hala tutuyor olmasi da enteresandır. Bu kadar hosgoru de fazla reis. Bir degil iki degil, yolla şunları artik.
Bodrumbodrum şarkılarıyle gönlümde taht kuran müzik grubu.
Çok kapak yapıyorlar bu ara *

görsel
görsel
Bi ara eyyyy cnn eyy bbc diye bağırıyordu.
Referandum sonrası ilk röportajı cnn e verdi.

Tarihe not düşülsün.
balik burcu sogukkanli bir politikaci.
bazen videolarda bisey izliyorsun söylüyor, daha sonrasi tam aksini iddia ediyor .
hmmm??!!!
Adını tarihe yazmış reis. Siyasetçiden çok daha fazlası var onda. Hatasız kul olmaz, ama iyi niyetle yapılan her şey geri döner, yıllardır döndüğü gibi. Kıskananlar haklılar; tek bir cümlesiyle insanlar ölümü göze aldılar ötesi var mı?
BU SEFER DE OBOMA TARAFINDAN ALDATILMIŞTIR.
geçen hafta kimse beni aldatamaz diyordu.
bu günde obama beni kandırdı demiş.

http://www.cumhuriyet.com...__Obama_bizi_aldatti.html
(bkz: sürekli kandırılıyor efendim durduramıyoruz)
"Kana kana" ülke yöneten, susuzluğunu gideren ve artık gitmesi gereken sözde lider.
referandumda evet derseniz ekonomi şaha kalkacak diyordu
kaç gün geçti daha kalkan bir şey yok.
acaba ne zaman kalkacak ki.
bence jet fadılı yanına danışman aslın böylece kimse kandıramaz

bak atasözü bile var ; akıllı akıllıyı görünce şeyini saklarmış.
görsel
http://www.youtube.com/watch?v=qY52kEMQyBA

https://www.youtube.com/watch?v=FIX0DFmB8-E

not defterlerinde amaçlarını adım adım gerçekleştiren zat.

hapiste geçirdiği dönem incelenmeli soruşturulmalı.
kendi seçmeninin einstein sandığı; aslında sadece islamcı kürtlerin eniştesi olan siyasi karakter.
görsel
Kendi çalıp kendi oynayan lider.

Önce mühürsüz pusula gösterisi geldi, ardından başkanlık sistemi. böylece bir deyim daha yerini bulmuş oldu. atalarımız nokta atışı yapıyor valla.
Bundan 30 yıl önce ki hükümetlerin hayal ettikleri başarıyı yakalamış cumhurbaşkanımızdır.

E bu yeni yetme, ekonominin hep tek haneli faiz ve enflasyon değerlerinde olduğunu zannedenlere ne anlatabiliriz ki!

% 80 enflasyon ve faizi göreceklerdi ki şimdinin de kıymetini bilsinler.
Örümcek kafalı insanlara hizmet etmekte olan insan.
Allah yardım etsin kendisine, işi zor.