görsel
otobüs olayı benim de dikkatimi çekti. korkmuyoruz filan diyor ama şekil bu. bir de ölen bilal oğlan değil tabii korkmaz.
Ç.kümün başı denmeyecek bir insanken koca bir devleti parmağında oynatan ilginç bir karakterdir.
(bkz: kurtarıcı)
dini kullanma konusunda deneyimli tutarsizlik konusunda everest tepesine cikmis dunya lideri.
Mevcut sistem dinamiklerini kaldırabilecek tek şahıstır.

Sistemi kim, neden, nasıl bu hale getirdi kısmına bakacak olursak buraya yazdığım yazılar tanımlama amacından sapacak olup, eleştiri yazısına dönüşecektir.
(bkz: çözüm süreci), açılım, saçılım diyerek ülkeyi yangın yerine çeviren siyasetçi.
görsel
Kemalistleri o kadar delirtiyor ki kanırta kanırta böyle vallahi tek oy vermedim daha vermemek için zor tutuyorum kendimi senelerdir adam hezimete uğratmaktan bıkmadı bunları..
Abd ve ab ağırlıklı politika sürdürdü yıllardır muhalifleri rusçu oldu şimdi de rus ve çin ağırlıklı politika güdüyor muhalifleri abdci oldu bakmayın bu omurgasızların anti emperyalist söylemlerine sığ düşünceleri ve politik bilgileri sadece rte düşmanlığından ibaret.
ilahlaşmış lider.

yaptığı bir birinden tutarsız açıklamalar, sarf ettiği yalanlar, iftiralar ama hala bu halkın bir numaralı sevgilisi, kahramanı.
Benim için çelişkili bir kişidir. iyi mi kötü mü karar veremedim.
Boş beleş adam.
Bu adam iyi de düşmanları cok leş. Yeter ki gitsin fetoculer gelsin diyecek kadar kafayi sıyırmış vaziyetteler. Sizi gördükçe erdogan i daha cok destekliyorum kudurun ulan pkknin ve fetonun picleri.

Yedirmeyiz.
x100 fatih terim egasona sahip devlet adamı. ya istediğini versekte kurtulsak ya da ilahi adaletle. ama bir şekilde kurtulsak.
Adamın suratında zerre kadar bir üzgünlük, kızgınlık ya da mutsuzluk ifadesi yok. Olan ölene oluyor yine. Adam gülümsüyor lan.
Büyük adam chplileri kanırtmıştır.
one minute.
Şiir okuduğunda hangi terör örgütüne bağlıymış zırtdolar? Senin dediğin zamanlarda düşünce bile suçtu. Şimdi terör yardakcılığı ve işbirlikçiliği yapmış hainlerle bir cumhurbaşkanı nı bir tutuyorsun.

Ahmet kaya " kürtce kaset çıkaracağım " dediği zaman onu devlet düşmanı olarak yuhalayanların varislerine bir bakın hele! Zamanla adam olurlar kanısındayım.
görsel

mekanın sahibi.
efsanedir büyük adamdır mangal gibi yüreği vardır. çok şükür dünya gözüyle gördüm ya kendisini artık ölsem de gam yemem.

çevresine o kadar muazzam bir enerji veriyor ki kendinizi inanılmaz hafiflemiş, rahatlamış hissediyorsunuz.
çok ciddiyim ben hayatımda hiç kimseden bu kadar pozitif bu kadar güzel bir enerji almadım. Reis'in aurası çok farklı. ilahi bir enerji bahşedilmiş olabilir.

Allah onu nazardan, kötülükten korusun. düşmanlarını yerle bir etsin. amin.
ilerde herkes tarafından satılacak zat.. suanki aktroll ler ve ülkenin önde gelenleri tarafından ağır suçlamalara maruz kalacak. sonu kesinlikle hayırlı bir son olmayacak. ya ülkeyi bir gece kaçıp terk edecek ya da suikaste kurban gidecek. ben isterim ki, geçmişinde çok şaibeli mevzular var, en başta 17-25 Aralık .. tarafsız tam bağımsız mahkemelerde yargılanmali. eğer suçu varsa çekmeli yoksa da bir devlet adamı olarak yaşamını sürdürüp , vakti gelince ölmeli. kendisini kesinlikle hiç sevmiyorum. çok açık ve net. ama böylesine kötü zamanlarda kesinlikle bir suikaste kurban gitmemeli.. kritik zamanlardan geçiyoruz. her ne kadar başımıza bu işlerin acilmasinda rolü büyük olsa da, şuan onun varlığına ihtiyaç var. bence yargilanip , suçu yoksa aklanip devlete öyle hizmet etmeli. işte o zaman tüm milleti arkasına alır ve bizi kimse yıkamaz. ama şimdi ülkenin yarısı peşinden giderken yarısı ise ona hiç güvenmiyor. ben güvenmeyen taraftayim.
1999 yılında çıkardığı bu şarkı burada bitmez albümüyle listeleri kasıp kavuran şarkıcı.

https://www.youtube.com/watch?v=2cOyzePj9Ns
Pkk'nın, Daeş'in, DHKP/C'nin ve tabi ki CHP'nin ortak düşmanıdır kendisi.
yakında kardeşim esad diyecektir.
Ergenlerin Turk mu arap mi belli degil diyerek aptalca saldirmaya çalıştığı sayin cumhurbaşkanımız. Önce insan olun insan.

Bu adama aşırı sevgi gosterisinde bulunan chpli ateyiz kemalik trollerdir. Akıllarınca akpliler bu adami peygamber yerine koyuyor algısı olusturmaya çalışıyor sebelekler.