bugün

özü sözü bir harika insandır.
şayet kendisine söverseniz hakaret ederseniz aydın, ilerici, über süper insanlar olup, eğer seçimde kendisini tercih edeceğinizi söylerseniz gerici, akılsız, koyun bilmem ne olarak adlandırıldığınız başbakandır. işte başbakanı dikda ile suçlayanlar, özgürlük havarisi kesilenlerin çirkin yüzü. başbakana oy verecekseniz illa ki salaksınız, koyunsunuz, cahilsiniz. yani bu solcu ulusalcı güruhun bir parti tercihine bile nasıl yaklaştıkları, ağızlarını nasıl bozduklarını görme açısından önemli bi durum.
karmasının insanlıktan çıkmış olduğuna inandığım siyasi. özellikle ama öldü efendim olayından sonra. başbakan mı? benim değil, almayım.
yıllar ve türk milletinin hafızasını çok iyi kullanan bir adam.

(bkz: tornistan)

önce şuna bakınız:

http://webarsiv.hurriyet.....tr/2002/06/10/137657.asp

5 saniyeyi geçmeden de şuna: *

http://www.haberpan.com/h...ydim-ocalan-idam-edilirdi
affedersiniz rumlar insan değil mi? ben bilmem allah bilir.
"olm kral adamdır, adam gibi adamdır falan deniyor ya fitil oluyorum" başbakanı. küp oldum burada sinirden.. bu adama oy veren vermeyen herkese ses ediyorum. kör müyüz? adam gemicik, ananı al git, senin oğlun işsiz kalsın, ben kefilim birilerine, başkanlık gönlümde, iki dakika sonra ben söylemedim öyle bir şey diyor... ben utanıyorum yahu. hayır yani, beni anlamadığım şu; senin cebine para mı koyuyor? neyi hoşuna gidiyor? adam monitör bozulduğu zaman susuyor kalıyor.

ben bu yaşa kadar adam gibi adam, kral adam tanımamışım demek ki..

sana sesleniyorum eksi veren arkadaş; eline ne geçti bu zamana kadar bu adamın iktidarlığında? senin özgürlüğün nereye kadar ve neye bağlı?

edit: benim anlamadığım, adama hiç yalan bi laf etmedim, hakaret etmedim, yapmadığı bi şeyi söylemedim, yaşanmamışı uydurmadım. hepimizin gördükleri bunlar, kıvırmasını izlediğimiz olaylar, hepsi gerçek! rahatsız olduğun ne ki, bu kadar eksiliyosun? vicdanını mı rahatlatıyosun? ayıp!
birgün öldürülürse "ben bilmem" diyeceğim adam.
seçim arifesinde, polise taş sopa ile saldırırken, şahsi kalp rahatsızlığı sonucu ölen birinin arkasından yağ çekmeyecek kadar dürüsttür, halktan tepki gelir mi acaba diye bir kaygısı yoktur, kendi doğrusunu söylemektedir, eğer bu olaydan sonra devletin polisine taşla sopayla saldırırken ölen bu kişiye iyi adamdı allah rahmet eylesin deseydi ben şahsen kendisine oy vermekten vazgeçerdim, polise taş at, sonra kalp krizi geçir, sonra şehit ol, ne güzel memleket amk. bizim mahallenin altındaki karakola ineyim de bi de ben taş atayım, nasılsa ölürsem arkamdan şehit oldu diyecek anarşizm sevdalısı polis düşmanı devrimciler var bu memlekette.
bu kadar sayfa entry girilmesini haketmeyen adamcık.

başıma bir şey gelmeyecekse sevmiyorum ulan sizleri.. sevmeyeceğim de.
şahsi menfaatlerini millet menfaatlerinin üzerinde görecek kadar geniş şahsiyet, bir gün yüce divanda vatana ihanet suçundan göreceğimi umduğum adam.
gözünü hırs bürümüş bir adam.

http://video.milliyet.com...a-catti-mclb9w8a8b95.html
ruşen çakır'a ayarın kralını vermiştir. masum polisin arkasında durduğu için ellerinden öperim.

ruşen'in terörist eylemlerde bulunan akrabası masum gösterilirken, polisin görevini yaparken teröristlerce kafası yarıldığı yetmemiş gibi bir de hastanenin etrafı ablukaya alınmış, helikoptere gidilmesi engellenmiş. utanın rezil herifler hiç mi vicdanınız yok.
muhaliflerini korkutan aslan yürekli.
aslan yürekli 1500 korumayla dolaşan herif. nasıl bir aslan yürekse *
"nato'nun libya'da ne işi var " dediginde çocuk gibi sevinmiştim. bizim de bir hugo chavezimiz bizim de bir ahmedinejadımız oldu demiştim lakin çok geçmeden bu hatamdan döndüm. gerçi o önce sözünden döndü libya'ya petrol için giden nato'ya askeri yardımda bulundu. neymiş asker hiç bir şekilde silah sıkmayacakmış.

utan be adam utan bu nasıl söz, senin müslüman kardeşlerin ölüyor bi de seyretsinler diye asker mi gönderiyorsun. tamam otur yerinde ben dahil bir çok kişi bişey demeyiz," adamın askerle arası yok nato'ya karşı hazırlık yapılmadan karşı gelinmez" deriz.

ama yok ki bizim recep reyis nerden oy gelirse oraya vuruyor hem nala hem mıha. rabbim inşallah bir an önce başımızdan alırda bir köşede durmasını saglar. yoksa bu adam başımızda durdukça amerika daha çok yeri bizim sayemizde ziker. ulan chplilere bile razıyım hiç degilse onlar müslümanız diye ortaya atılmıyorlar.
türkiye cumhuriyetine bir daha böyle bir lider gelmeyecek.
bu dönem son defa milletvekili seçilecek ve son defa başbakanlık görevini ifa edecektir. parti tüzüğü gereği bir sonraki seçimlerde aday olamayacak, ama dışardan yine ak parti için hizmetlerini sürdürecektir.

diğer partiler umarım örnek alırlar.
adam başkanlık sistemi getireceği, beceremezse cumhurbaşkanı olacağı için aday olmayacak. istese tüzüğü skine takar mı?

daha akıtacak zehirler, içi boşaltılacak devlet kurumları, bölünecek koca bir ülke var...
--spoiler--
bu dönem son defa milletvekili seçilecek ve son defa başbakanlık görevini ifa edecektir. parti tüzüğü gereği bir sonraki seçimlerde aday olamayacak, ama dışardan yine ak parti için hizmetlerini sürdürecektir.

diğer partiler umarım örnek alırlar.
--spoiler--

gelecek döneme ya cumhurbaşkanı ya da sadece başkan olacaktır. bu adam ölene kadar bırakmaz, bulmuş yağlı kapıyı gelsin gemicikler, gitsin otobüsler...
Öğretmenleri sözleşmeli atayıp ardından seçim öncesi onları kadroya geçirince oy bekleyen başbakanımız...
halkımın hastasıyım
duble yolların ustasıyım
yarın akşam bu saatlerde balkon muhabbeti yapacak olan başvekil. şu sıralar prova yapıyor olması muhtemeldir. bakalım milletin gözünü bu defa hangi süslü laflarla boyayacak burjuva.
dindar değil, dinidar bir ölümlüdür...
cumhuriyet tarihimizde atatürk ten sonra gelmiş en büyük devlet adamıdır.
edit: ciddiyim.
insanların bekaretini halkın önünde sorgulayan, kendi devletinin öldürdüğü insanı köpek yerine koyan bir adet kan emici. bugün tarih defterinden silinmesi dileğiyle..