bugün

Bin ali der bindirir. in ali der indirir.
Gel sülo der getirtir git der gönderir.
Eyyy bilmem kim der seslenir iki gün sonra aldatıldık der.
Çok ilginç ve garip bir kişilik.
Bu günlerde etrafındakiler çok hata yapmaya başladı Allah korusun bu gidişat reisin tahtını sarsabilir.
gidicidir gidici.
Halkı kutuplara bölme politikası dışında Doğru dürüst yürüttüğü politikası zaten hiç olmadı ama bu koronavirüs politikasında iyice baltaladı. Ne tıbbi olarak önlem alabildi ne de ekonomik olarak halkı eve sokacak güveni veremedi. Zaten açıklandıktan iki saat sonra geçerli olacak sokağa çıkma yasağından sonra bence hiçbir şey eskisi olmayacak. Kabineden şimdiden iki tane bakanı kaybetti zaten. Fahrettin koca'nın hayat normale döndükten sonra da bakan olarak kalmak isteyeceğini pek düşünmüyorum. Virüs korkusuyla yaşayan ve ekonomik buhran içinde yaşayan kırsal kesimi de kaybediyor. Seçim zamanı oy için normalinden çok daha korkunç bir nefret dili konuşacak at fava bekle.
türk milletine ihanet projesi olan büyük ortadoğu projesi'nin eşbaşkanı olduğu söyleyen şahıs.

https://tr.wikipedia.org/...Ck_Orta_Do%C4%9Fu_Projesi

https://www.youtube.com/watch?v=fhhnICYVVnc

https://www.milligazete.c...-buyuk-ortadogu-projesi-1

bir diğer millete ihanet projesi: (bkz: kanal istanbul)
Bugün soylu nun istifası ile ciddi bir zaman daha kazanmıştır.

Bir şekilde kendine hamle kazandıracak eylemlere imza atıyor. Çember daralıyor lakin.
--spoiler--
adam bütün ingiltere'den, italyan'dan avrupadan övgü alıyor

bizim ka malistler burda çatlıyor

türkiye'yi küçük ülke sananlar görsün .
--spoiler--

Adama Avrupadan laf gelse 'reisimiz doğru yolda Avrupa çekemiyor' derler. Adama Avrupadan iyi laf gelse 'reisimiz çok iyi Avrupa bile övüyor' derler. Bu nasıl bir omurgasızlık lan?
Ip cekip kariyer bitirme rekoruna kosuyor.
süleyman soylu'nun istifasını kabul etmemiş cumhurbaşkanı.
türkiyede, akebede sivrilen adamları sevmeyen akebe başkanı.
sülümanı sevmem ama bence bu sefer sülümanı sana yedirmeyecekler.

haştag sülümanı yedirmezzük.
Sokağa çıkıp marketlere ve fırınlara hucum etmek suretiyle adeta coronoya davetiye çıkartan üç beş gerizekalı yüzünden hicap duyarak istifa eden içişleri bakanımıza sahip çıkıp bizi derin duygulara sevk etmiş büyük lider, ümmetin lideri.

Evet ayrıca büyük lider dediğin kullarına karşı bağışlayıcı ve sevgi dolu olur, teşekkürler reis ufacık bir hata yüzünden istifa eden bakanımızın istifasını kabul etmediğin için Allah senden razı olsun.
görsel

iki gündür şunu tartışıyoruz. Malum kişinin Bacak arasındaki atın ayağı mı yoksa eyer mi?
Bakkalım olsa emanet etmem. Kendisi ülke yönetiyor. Kandırılma alışkanlığı vardır.
At bile demiş, bin üstüme demiş. gezdircem iki tur demiş bin sırtıma.

Sonra pıt atmış yere.

O bile kandırmış..

-The end-
Sanirim Corona ve beraberinde gelecek ekonomik kriz 2023 seçimlerini kaybetmesine sebep olacaktır.
koronavirüs maske dağıtımını yapamaması ve 10 nisan'daki hata baya bir sıkıntı yarattı.

gidiyor sanki.
Tüm cehape tarihinde var olmuş olan liderlerin hepsini beşe katlayacak olan zat.

Yiğidi öldür hakkını yeme.
Yorumların bir kaçını okudum iyi veya kötü ama çok aşağılık kökü dışarda vatan haini küfretmeye bile değmeyecek moloz dolu Allah belanızı versin siktirin gidin siz bu kafayla 700 yıl bile iktidara gelemezsiniz.
geçen gün sülüman soyluya 'ben terkedilmem, ben terkederim' diyerek ergenler gibi trip atmış akebe başkanı.
Sevmediğim cumhurbaşkanıdır, sevmiyorum sevmeyeceğim.
Türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı ve akp genel başkanı.

2002’den beri türkiye’yi Yönetmektedir.
Ülkemize ve milletimize zarar veren herkese ve her şeye haddini bildirdiği gibi coronavirüs belasına da haddini bildirip ülkemizden def edecektir.
Reisimize allah uzun ömürler versin inşallah, terörist yanlıları ne kadar birleşirse birleşsinler yıkamayacaklar, diz çöktüremiyecekler.
Mermisiz cihanı dize getirmiş atatürk, coronaya maske bulamayan recebim.
Akplilerin putudur.