Çapulcuları kudurtmaktadır ve kudurtmaya devam etmektedir. Bu arada gezi olaylarında sokağa çıkanların beynini seveyim..
görsel

1150 odalı sarayda yaşayıp market alışverişi yapmak? imamoğlu'ndan görmüş ama olmamış.

Bir de öyle gdo lu bisküviler felan olmuyor kötü örnek bir kere.
Akp genel bașkanı.
türkiye'nin 12. ve günümüzdeki cumhurbaşkanı. evet.
bir gün suriyeliyi, filistinliyi, suudiyi bırakırda bizi de görür umarım.
0:00 0:01
Yüzde 40 oyu olduğunu kendi ikrar etmiştir. Şimdi anayasa değişsin diye oyun oynuyor aklınca. CHP yanaşmayanca iyi partiyi kendi yanına çekecek aklınca.
ibb de mama kesilince ortağı olduğu torku'yu parlatmaya çalışan cb.
Kötü biri olduğunu düşünmüyorum ancak çok fazla hatalar yaptı ve yapıyor. Daha sosyal bir devlet olmalıyız. Neyse bu entryleri okuduklarını da sanmıyorum. Evet türkiye çok yol katetti ama daha iyi olmalıydık. Mültecileri de geri göndermesi lazım artık. Resmen insan süpürdük amerika işini rahat yapsın diye. Farkında mı sanmıyorum o iyi bir şey yaptığını düşünüyor. Kendi halkı öyle düşünmüyor. Özellikle istanbul' da çok göze batıyor bu afganlar, suriyeliler vs. Hayır siyahilere de bir sey demek istemiyorum da onlarda burada küçük nijerya yaratmak üzereler. Eşlerini de getirmeye başladılar fazla fazla. Bizim muhit eşarplı siyahi kadın doldu. Rengarenk giyiniyorlar bir de kendimi afrika' da sanıyorum.
Türkiye Cumhuriyeti tarihine bakıldığında, Atatürk'ten sonra gelen tüm ülke yöneticileri arasında, yaptığı etki ve kuvvetle muhtemel bırakacağı iz açısından açık ara önde olan siyasetçidir. Kendisine olan eleştiri ve sitemlerim, tam da bu yüzden, ülke idaresinde görev almış kişilere nazaran kat be kat fazladır. Hep ağızlarda olan "şahlanan türkiye"yi bu denli sınırsız imkan ve yetkiye rağmen hayata geçir(e)meyip, yıllar boyu süregelecek goygoyuyla yetinilmesi sebebiyle de, hiç bir şekilde şahsının umurunda olmasa da, yıldızımız kati surette barışamayacaktır.
(bkz: ananı da al git) bu sözünü hatırlıyorum reisin.
devlet bahçeli'nin rahatsızlandığı şu 10 günden beri iyi partiye yanaşmaya çalışan kurnaz cb. meral yanaşmıyor ama iyi partili bazı kurmaylar zokayı yutmuş hemen chp düşmanlığına başlamış.
https://twitter.com/tuhal...tatus/1180126653785264128
aslında kapasitel lider. islamcı değilde türkçü olaydı 2. atatürk tü şimdi.
Ulan bi an sevindim be tüh yine değilmiş. Üzdü.
Pamukla geldim.
Alisamadim.
şüphesiz ki adı tarih kitaplarında yerini alacaktır.
içerden dışardan 20 yıldır yıkamadılar ya bu kaderin üstündeki kadere işaret.
görsel
görsel

Bunu yeni öğrendim, umarım mağara değildir.