bugün

Gerçektir. Kudurun lan troll'ler!
Koyunların kendileri satılana kadar reddedeceği gerçek.
Gerçeğin de ötesinde bir gerçektir.
recep tayyip erdoğan ilk önce pkk ile anlaşarak sonrada T.C. yi kaldırma çalışmalarına başlayarak bu yolda ilk adımlarını attı. mitinglerde apo posteri açanlara dokunmadı fakat gezi parkı için direnen halka bir avuç çapulcu diye hakaret ederek polisi üzerlerine saldı. yetmezmiş gibi yandaş medyayla olayları sanki kendini haklıymış gibi gösterdi. atatürk e ayyaş diyerek milli değerleri ayaklar altına aldı. padişahvari tavırlarla halka karar verdim olacak derken amerikanın uşaklığını yaptı. uzatmaya gerek yok recep tayyip erdoğan vatanı teröristlere satmak adına çalışmalarına son hız devam etmektedir.
gerçeğin ta kendisidir.

http://sozcu.com.tr/2013/...irecek-kurum-kalmadi.html
Yalan bir gerçektir vatanı satan birileri varsa o da hdp ile kol kola yürürken CHP’dir acınmalı gereken tek partidir chpd bu partileri tutan benim gözümde teröristtir.
Silivri hiç bu kadar soğuk olmamıştı.
Herkez ortaya sorun atıyor. Ne bekliyorsunuz? Birisi gelip sizin sorunuzu mu çözecek? Beğenmiyorsan adım atın ileri, ikna edin. Ama boş laf salatası ile değil gerçek birşeyler arayın, bulun, anlatın, anlattırın. Her gün şuraya 10 satır küfür edersen o bok çukurunda kalırsın.
Not:parti tutmam. Sadece şikayet etmenim, fayda getiremeyeceğini anlatmak istedim.
Son özelleştirme de petrol ile yapıldı. Şimdi kıvranmakta.
Silivri seni çağirıyorrrrrr çağırıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar