bugün

(bkz: siyanür iç)
(bkz: gönderdiğimiz kınaları ne yaptın)
(bkz: KRASiÇ iN BONSERViSiNi AL)
(bkz: eryaman a metro getir)
allah aşkına sağduyulu ol. biliyorum bu israil olayına vereceğin tepkiler senin partinin kurtuluşu olabilir ama sırf bunun için türkiye'yi sakın ateşe atma. allah'ını seviyorsan bir kere olsun partini değil ülkeni düşün.
(bkz: one minute)
sayın başbakan

halkı kendi yaptıklarınıza veya yapacaklarınıza inandırmak yerine milleti provoke ederek kendi düşüncülerinizi empoze etmekten vazgeçiniz.
geçen gün bir konuşmanızdan sonra artık iyice midemin bulandığını söylemek istiyorum.
--spoiler--
Erdoğan, 6 Mayısta TBMM'de Türkiye'nin geleceği adına son derece önemli bir değişiklik gerçekleştirdiklerini, Anayasa değişikliği sürecinde kendilerinin bir tarafta, diğer partililerin bir tarafta olduklarını belirtti.

Başbakan Erdoğan, "Fakat ilginç olan şuydu. Karşımızda CHP, MHP, BDP vardı, terör örgütü vardı, imralı vardı. Hepsi aynı safta. Karşıda biz varız" dedi
--spoiler--
bunu nasıl bir başbakan söyleyebilir diye günlerdir düşünüyorum. hadi partileri söylesen anlayabiliyorum (ki zaten tbmmde partiler bulunur) terör örgütü ve pkk ile partileri nasıl aynı safta bulundura bilirsin diye düşünüyorum günlerdir.

tek suç anayasaya görüşmelerine karşı çıkmak. biz yaptık siz kabul edine karşı çıkmak mı? nasıl bir zihniyet bu. sorgulamayan insanlara nasıl bir fikir empozesidir. anlamak cidden güç.

gören habur hukukunu bu partiler yaptı zanneder.
gören de şuan imralı diyip adını bile söylemeye utandığını ite sayını ben söyledim zanneder.
gören şehitlere kelleyi ben söyledim zanneder. gören de askerliğin yan gelip yatma yeri olmadığını bunu okuyan olduğunu zanneder. öyle ironik birisiniz.

şimdi tabi halkların kardeşliği açılımlar filan umurunuzda değil. siz istediğinizi aldınız. şimdi salla başı ve yaftala zamanı. yaftalayınız milleti aferin. aynı saftalar zekice. ama bir an olsun düşünmeyin niye herkes bize karşıyı.

ve son söz.

inadına sol inadına cumhuriyet.
herkese kendi diliyle konuşacaksın, şöyle olması gereklidir bence. (bkz: recep tayyip erdoğan a kapalı çağrı)
başbakanım,

cumhuriyetin ırzına geçmekten vazgeçin lütfen.
(bkz: drop dead)
entellektüel kitaplar okumayı deneyin.

modernizmi sevin.

bu duruşunuzu koruyun ama batı medeniyetlerini ülkemize getirin,isterseniz doğu'dan güç alabilirsiniz.

baskı hevesini bırakın,güç elinizdeyken kullanmayan bir asalet sembolü olun.

etrafınızdaki vatan kanı emen mikropları hayatınızdan çıkarın.

size oy vermeyenlerin de başbakanı olduğunuzu her an hatırlayın.

akan şehit kanlarını bugüne kadar durduran olmamış,varsın siz durdurun.

mektubu dikkate alana oy ve dostluk hediye olur o vakit.
recep tayyip erdoğan'a karşı soyunup sallamaktır.
tayyip statükonun tekerine çomak sokup durma bak ağlamaktan, bok atmaktan harap bitap düştüler.
lütfen!