bugün

sanatçılarla kürt açılımını değerlendiren, dünün radikal islamcısı, bugünün çağdaş başbakanı(!) recep tayyip bey'in, eşiyle birlikte yıllar önce ahmet kaya için ağlamış olmasıdır. hatırlarsanız, dünün askerden kaçan vatanperverleri 10. yıl marşını okumuştu ahmet kaya kürtçe türkü söylemek istiyorum deyince. bir anda bugünün kürt sorunu irdeleyicisi, büyük yönetmen(!) mahsun kırmızıgül bile nedense alkışlıyordu o vakitler serdar ortaç'ın o samimiyetsiz, pirim kokan hareketini.

bu hayat çok garip sevgili sözlük. sen daha dün, sırf "kürtçe şarkı söylemek istiyorum." dedi diye vatan haini ilan dönemin en popüler sanatçısını; bugün trt'de kürtçe yayın yap, dün sövdüğün nazım ustanın hayranı oluver bir anda, bir anda daha dün spor salonlarında şeyhleri istiyor diye atatürk büstünü tekmeleyen müridleri bugün bakan yap, laikliği öven cümleler fışkırıversin her fırsatta, çok değil 10 sene önce rejime, demokrasiye söven saydam bıyıkların altındaki, o körpe dudacıklardan...

buyur link: http://www.milliyet.com.t...207646/default.htm?ver=46
timsah isimli hayvanı akla getiren durum.
çağrışıyor sözlük durduramıyorum
oy çalabilmek için kılıktan kılığa giren bukalemun. bu adam ülkücüler içinde ağladıydı demi?
cezaevinde yatmış, acılar çekmiş Şair Nevzat Çelik, bu durumu izlerken neler düşündü acaba?
Şafak türküsü nün siyasal istismar aracı yapılması onu üzmüştür sanırım.
oldukça normaldir. önderi fethullah olanın gözü kuru kalır mı?
artık şaşırtmayan durum.baktı olmuyor ne yapsın tay-yeap ağlaya ağlaya açılıyor şimdilerde.
bülent arınç'tan bulaşmış olmalı bu ağlama acitasyonu. bırakın ağlasın efennim. alıştırma olsun. anayasa mahkemesi'nde vatana ihanetten yargılanırken doya doya ağlıycak nasılsa.
Olabiliritesi yüksektir. Yarın da Abdullah Öcalan ölürse diyarbakır'a Anıtmezarını diktirir.Siyaset budur işte,insanların duygu ve düşüncelerini sömürmek için gerekirse ölmüş adamın arkasından ağlamaktır. 99'da Sanat ile siyaseti ayırt edemeyenlerden daha zeki olduğunu kanıtlayıp,türkiye'deki gelmiş geçmiş en iyi lider olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır.Fakat bilmediği birşey var, Bu memlekette iyi işlerin peşinde koşan insanlar hiç bir zaman sevilmezler. Fakat cahil'in tek bir şeye ihtiyacı vardır, Recep tayyip erdoğanın gazına.

(bkz: aragazı)
direkt apo için ağlıyorum diyecek hali yoktu herhalde. ağlasın tabi.. analarımıza eşlik etmiş olur...
boykota katılmayacak kürt seçmen sayısını yükseltme çabası.
o göz yaşları ile ne kadar çok oy kaybettiği hakkında en ufak bi fikri yok ne yazık ki. akp ye fena puan kaybettiren ağlamadır.
kankası olan fettullhtan öğrenmesi yüksek olan yetenektir.
(bkz: bi kere de yurdum insanı için ağla)
Ankara da genel af yok diye böğürüp demokratik özerklikte neymiş öyle şey mi olur diye böğürüp sonrada 'şimdi sen diyarbakır' da ne diyeceksin?' sorusuna 'ben batı da neysem doğuda da öyleyim' * sonra da gelip diyarbakır da övgüler dizen hemen ertesi günü gittiği mersinde de saldırılara yine başlayan bir başbakan'ın ahmet kaya için ağlaması beni şaşırtmamıştır bilakis üzmüştür.
üzmüştür çünkü ahmet kaya senin gibiler için değil devrimciler için cefa çekmiştir
üzmüştür çünkü ahmet kaya senin gibiler için değil devrimciler için söylemiştir
üzmüştür çünkü boykot yapacak kitlenin temsili ahmet kayadır sen değil anacak sen resmen etkileme çabası * ile oy peşindesin
üzmüştür çünkü senin gibi herşeye salya sümük ağlayan bir fetoş gibi ağlaman ile ondan bir afrkın kalmamıştır
üzmüştür çünkü senin aslında bu anaya ile neyin peşinde olupta bunun uğrunda yapmayacağın hiç bir şey olmadığını ispatlamışsındır.
üzmüştür çünkü .!? ya ben senden diktatör olmaz demedim ben senden başbakan olmazda demedim ben senden salya sümük fetoş kopyası da olmaz demedim ben sadece senden a dam ol maz de dim *
ahmet kayayı seviyor erdoğan kendisi hapse girdiğinde destek için konser vermiş çünkü.
ne yazık ki ahmet kaya'nın adını kirletip hepimizden solcu adamı bizden soğutmaya çalışmaktır.
o ağladı ben ağladım, o ağladıkça ben daha çok ağladım. o dakikalarda oradaydım ve hayatımın en unutulmaz anlarıydı...

yaşamayan bilemez, anlayamaz...
siyasi ajitasyonun kralıdır.

e bu işin üstadına da yakışır elbet.

yanlış hatırlamıyorsam, kendisinin, bugün eşkıyalık, haşhaşinlik ve vatan hainliği ile suçladığı fethullah Gülen'e de :" geeel, hasret bitsin " diye haykırdığı dönemlerdi.

yok görüntüyü buldum, o, o kadar bile eski değilmiş, daha henüz üç yıl önceymiş.

https://www.youtube.com/watch?v=j2Rz4m0FyV0
Bu soruyu sorana söyleceğim şu, Sen hiç ahmet kaya şarkılarını içten ve samimiyetle dinledinmi.
(bkz: kandırılmayı abartmak)
Kendine magduriyet cikarmaya calismistir, fazla takilmamak gerekir.