bugün

istanbul üniversitesi iktisat fakültesinde öğretim görevlisi olan kişi.
zaman zaman kendisiyle bile dalga geçebilecek kadar komplekssiz, sınavlarda zor sormadığı için sevilen biridir.iyi adamdır .
amerikada nobel ödüllü iktisatçılardan ders aldığı için alanında en iyisi olduğunu söyleyip bu konuda mütevazilik yapmaz.
bugunku dersinde "ulan ben fulbright bursu almadim, internette kari kizla yedim diye yazmislar sabah sabah hanimla papaz olduk" demis kisidir.
özlediğim değerli bir hoca. anarşist kafası yüzünden okulla yolları ayrılmıştır. ha tanıdık diye özledim değil ulan bal gibi dört dörtlük hocaydı işte i.neler.*
Üniversiteden defalarca atılmış ve defalarca geri dönmüş profesör. Hukuk okuyup sadece kendi davalarında kullanmış. Dersleri aşırı eğlenceli geçen birisidir. Dışarıda sohbet etmeye doyum olmayacak bir hocadır. Bayburtludur. En son Doların 4 lira olacağını savunuyordu. Sınavlarında pek zorlamaz ancak anlamsız şekilde sınavına çalışma ihtiyacı duymazsınız çünkü derste her şeyi öğretmeyi başarmıştır. ilk gün söylediği söz hala aklımdan çıkmıyor "öğrenemeyen öğrenci yoktur, öğretemeyen öğretmen vardır.". Kendisi idolümdür. Her ne kadar biraz çılgın olsa da. Keşke bütün profesörler onun gibi olsa da üniversiteler bayram yerine dönse.
akit tv de denk geldim. dayanaksız, desteksiz, belgesiz, komplo teorilerine dayalı şeyler anlattı ama tam bir boşluk anlattı. elle tutulur hiçbir şey yok!