bugün

bu zeka nuri bilge ceylan filmlerini izleyemez.. fular da takmaz tipini siktiğim..

edit: gözluk takabilir, topsakal birakabilir ama sonucta gozleri bozuk, kafasi da kelse napsin..
(bkz: service unavailable)
recep ivedik de komiktir tek eksisi küfürle komik olmasıdır...
öyle ya da böyle komiktir. adam babalar gibi komedi filmi yapmış. helal olsun!
iQ'su 90'ın altında olanlar.
http://www.uydd.org.tr/in...ler/89-iq-puan-siralamasi#
kahvehane zekasıdır. evet
kaliteli mizahtan anlayan insan zekasıdır. evet.
az da olsa kara mizah zekasıdır.
Kimse kusura bakmasın "böhöhöhö" ye gülen insan düşük zekakılıdır, cahildir.
olmayan zekâdır.
recep ivedik 4 için düşük , recep ivedik 2 için gayet normal bir insan zekasıdır.
zeki olabilir, gerizekalıda olabilir. IQ testimi lan bu altı üstü komedi filmi. fakir varoş tabakanın elit kesimden intikam alışıdır. Bazı insanlara haz vermesi doğaldır. Ayrıca kendini üstün zeka zanneden, zeka egosu taşıyan aptalların bok atarak rahatlama unsurudur. Sen gülme lan ayı
her an aklına bi icat gelebilir aman diyim...
millet neye güleceğini size mi soracak, ne haddinize diye sorarlar?
Kimse kusura bakmasın biraz sıkıntılı zekadır. Gülecek şeye mi sıkıldınız?
recep ivedik 1 miydi 2 miydi, yani çok eski zamanlar. ben diyordum ki "ya ben buna gülmem, güleni de anlayamam. ben daha çok himym olsun, avrupa yakası olsun, cem yılmaz olsun onlara gülerim"

sonra arkadaşların isteğiyle gittik bu filme. ya filmde, abartmak gibi olmasın, anıra anıra güldüm. hala çok kaliteli bulmam ve izlemem. ama denk geldiğim zaman gülüyorum o ayrı.
bunu diyenler 16 şubatı bekliyor.
insanların izlediği dizide filmde dinlediği müzikte hayır yokki abicim.
oldukça düşüktür . o bilet parasına yazık be.
görsel
sıfırın altında - 99999 dur.. o derece durum vahim yani.. zaten bırak gülmeyi bu adamın filmine gidenleri, koluma takıp arkadaş diye gezdirmem vallah.. zekasızlar sizi.
Türkiye'nin en çok izlenen filmine gülen insan seviyesidir. He tabi Leyla ile mecnun denen ergen dizisi en komik dizi tamam öyle. Evet.
allah çarpsın düşük olma ihtimali baya yüksektir.
recep ivedik aptalca bir film serisi fakat kimse inkar etmesin buna gülen insanların sayısı çok fazla. bir film aptalca diye komik olmayacağı anlamına gelmiyor. zaten komedinin çeşitleri vardır. cem yılmaz daha farklı bir şekilde güldürür mesela ona gülenlere hiç laf edilmez. ama söz konusu recep ivedik olunca bu insanlar hep aşağılanır adam küfür, argo ve kıroluklarıyla güldürüyor filmde. bu filmi hem aşağılayıp hem de aynı anda bu filme gülen insanları çok gördüm.
Vasat seviyededir. Evet.