bugün

şu adamı ünlü yapamadılar aq.
Bülbülses şenses tatlıses vs vs hepsi aynı kişi bence.
annemle babamın nişanında şarkı söyleyen zıpır şahsiyet.
bu abimiz aşağı yukarı 30 senedir ünlü olmaya çalışır ama aslında bu tripleriyle zaten bir ünlüdür. bir nevi albay hepalbay gibidir. kendisiyle alakalı unutamadığım enstantane, matild manukyan ölünce cenazesinde kendini yerlere atıp, manukyan anamız diye bir ağıt tutturmasıydı..
Bugün sokakta konser veren gönüllerin şarkıcısı.
An itibariyla kibariye de bahari bekleyen kumrular gibi adli sarkiyi seslendiren komik adam.
bir adnan oktar değildir...
(bkz: adnan şenses)
(bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: ismail yüksekses)*
http://alkislarlayasiyoru...ecep-bulbulses-dokturuyor

http://alkislarlayasiyoru...--ajdar---sisi-freak-show
dün gece katılmış olduğu kanaltürk kanalındaki programda gece gece yarmışdır. kimseyi konuşturmayıp anlatıp durmuştur. "bir dakka bir dakka madem konuşuyoruz bi bakalım türkiye'nin en büyük sesi kimmiş" diyerekten mikrofonu kapıp şarkı çığırmaya başlamıştır. dövecekler diye korktum yeminle.
temmuz ayında flash tv de bir program vardı orda levent oran la kapışmasını tv'de izlemiştim gülmekten yerlere yatmıştım.Komedi bu adam ya programın trailer(fragman)ında da Fatih Ürek için 'Köçek bir yerlere geldi'falan diyodu ya.
-hiç unutmam ajda pekkan konserde iken, ayağına kapanarak "siz türkiye'nin kraliçesi sanat güneşisiniz" falan demişti bu adam.sonra mikrofonu bırakmadan şarkılar söylemeye başlayınca zor bela kovmuşlardı.
-bu olaydan 1-2 hafta sonra ahşap bir evin yanması sonucu itfaiye geç geldiği için atlet ve boxer la yardım etme amaçlı sokağa fırlayıp bağıra çağıra "allah belanızı versin insanlar yanıyor" gibi sitem de bulunduktan sonra bir haber muhabirinin mikrofonunu kapıp zeki müren'den yağdır mevlam su adlı parçayı söylemesi kulaklarımdan hiç gitmemiştir.
-hala hatırlar ve gülerim.
türkiyenin timbalandı desem yeridir. ses, fizik , zeka(!) yakışıklılık vs vs hepsi bu adamda sankim allahım özel bir günde özene bezene yaratmış.
çoğu şarkıcıdan iyi bir sese sahip olmasına rağmen şöhreti bir türlü yakalayamamış olan yeşilçam oyuncusu ve şarkıcı.
bence recep bülbülses'in şöhret yolculuğu turiste uzatılan ve bir türlü yakalanamayan maraş dondurması külahı gibidir.keşke bir gün yakalayabilse...
FiiLi ehliyeti olmayan, meşhur olma sevdasına aklını yitirmiş şarkıcı.
şöhret ve sanat aşkı için engebeli yollardan geçmiş bir gelincik.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1507/recep-bulbulses-gelincik-rolunde-18
iliğine kadar gariban, tutunamayan...
garibin biri.
yamulmuyor isem galatasaray'ın avrupa'da kazandığı bir maçın sonunda kutlamalarda bulunan vatandaşlara bir kameranın yaklaştığını görünce sırf kameranın ilgisini çekip televizyona çıkabilmek için kendisini buz gibi havaya aldırmadan içi su dolu bir havuza atıp şarkı söylemeye başlayan çakma fatih ürek. sesi de fena değil bu arada. bu konuda kendisinin eline su dökemeyecek bir tır dolusu şaklabanın albumu olduğu halde bu abimizin hala albumu yok. recep abi okuyorsan bak sana burada söz veriyorum, bir gün bir şekilde voleyi vurabilirsem and olsun sana bir album çıkarttıracam. gözün açık göçüp gitmeyeceksin bu dünyadan.
gençliğin idölü, modern toplumun sokaklarda yatan "decadance" karakteri. tutunamayanlar'ın olric'i. zamanında mustafa sandal ve küçük emrah'ın kendisinden şarkı istemişliği vardır. kalabalıkların yalnız insanı, hemen ufak bir insan birikintisinde olsa soyunacağı tutan insan. galatasaray uefa kupasını aldığı dönemde her galibiyet sonrası farklı bir türevde pozluk görüntüleri ile ortaya çıkarak leopar desenli iç çamaşırı ile ekranların karşısına geçip picasso'nun yedi versiyonlu minatormachy tablosuna rakip olacak pozlar vermiştir.damasco bitki desenli koltuklarda oturarak otel lobilerinde şarkıcılara yalvarırken de sık sık tesadüf ederiz.

(bkz: mustafa abiiii bana bi sarki vercen dimi abiii)
(bkz: hepsinden büyük sanatçıyım)(vurgu hepsinden kelimesindeki hep'dedir.)
+18 olan recep ibibik filminin sahibi. * işkence olarak bir kişiye izletildiği taktirde, izleyen kişinin beynin de geri dönüşü olmayan hasarlara neden olacak filmin sahibidir. *
vakt-i zamanında (bkz: zumray dugun salonu)'nun zengin kesime hitap eden sarkıcısı,suan itibariyle laik oldugu yerde olamadıgını dusundugum bulbul sesli zat.
ben (bkz: ben üşüdüm) ben üşüdüm
ben üşüttüüüüğğğüüm
şeklinde şarkısı vardır.
efsane film suçlu gençlikte hayatının rolünü oynamıştır.
http://www.youtube.com/watch?v=F615nOBagPA
(bkz: recep ibibik)