bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    realplayer, realmedia dosyalarını oynatmak için geliştirdiği oynatıcı programıdır.
    bu program , neredeyse %90 herhangi bir sitenin videolarını indirmenizi sağlayacak enfes bir program .
    ... die for metal
  2. 2.
    Yaklaşık 5 dakikada indirilebilen program.
    ... megajardel
  3. 3.
    nokia'nın symbian telefonlara yüklediği video oynatıcı.
    ... caldere
  4. 4.
    sayısız siteden video indirebilmenize olanak sağlayan, aynı zamanda da bir çok farklı formattaki video'yu oynatabilmenizi de sağlayan bir video oynatıcı. tek sorunu biraz kasıyor. ama değer hani. ben daha çok gom player kullanıyorum ama açamadığım videoları bunla açıp netten videoları bunla indiriyorum.
    ... rivne
  5. 5.
    mevcut olan indirgecimi chrome nin ısrarı üzerine güncelledim. bomba gibin olmuş. ayrıca daha önce denemediğim convert özelliğini de denedi. sonuç olarak youtubeden izlemiş olduğum video klip henüz bitmeden video bilgisayarıma inmiş ve mp3 formatına dönüştürülmüş winamptaki playlistimde yerini almıştı. teşekkürler real player çok gerçekçisin adamım*.
    ... declencheur
  6. 6.
    anlayamadığım şekilde indirme özelliğini google chrome için kaybetmiş program. mozilla'da çatır çatır çalışırken, chrome'da "download this zamazingo" yazısı artık çıkmıyor.
    ... rivne
  7. 7.
    real player ile birlikte kurulan download eklentisi çok çok faydalıdır. içinde herhangi bir formatta video barındıran bir site açtığınızda, sağ üst köşede "indireyim mi abi?" uyarısı verir. sitelerden video indirmenin en pratik yoludur bence.
    1 ... limit